bugün

entry'ler (592)

evlerinde 4 ayda 300 defa yangın çıktı

paranormal activitylere bağlamayın, veletler yakıyordur evi.

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

kişi muhtemelen içinden kendisiyle hesaplaşıyordur;
"ulan keşke ihtiyacımı gidermeden atlamasaydım mnakoyim, ne vardı 10 dk geç çıksaydım şimdi çömelmeye niyetlensek arkadan gelecek maymuna mı, hadi hallettik diyelim ısırgan otuyla sileceğime mi yanayım. sahile de edilmez şimdi uydudan muydudan görürler, rezil rüsva oluruz amk.
nereye sıçacaz biz şimdi, nereye sıçacaz!!!? çukur açıp deliğe mi eski usül..." .

vah garibim.

iphone 4s akıllıysa 3310 delikanlıdır

birinde it gibi teknoloji öbüründe sadece 'space impact' vardı.

kabul etmek lazım şu dünyada iphone teknolojisine ulaşmak o kadar kolay değil. 3gsiydi 32gb siydi derken sınırları baya bir zorladı. öteki taraftan kötü gün dostu, en kısa gündüzünden en uzun gecesine bir uzun yol arkadaşı pili hiçbir zaman bitmeyecek gibi duran bir 3310 vardı. kavgada fırlattıgında rakibin kafasını, yere düştüğünde betonu kıran ortalama bir limon çapında atom enerji santrali gibiydi. kavgadan kaçmaz, yağmura çamura aldırmaz, elde tutulduğu vakit güven veren harbiden delikanlı bir telefondu.

kayıp balık nemo

ilk andan itibaren kin güttüğüm, isminin 'alık balık nemo' olması gerektiğine inandığım animasyon şeysi. zaten 3 saniyelik hafızan var ne bu gurur, yurdunu bulma çabası. sanki karaya çıktı amına koyduğum, her yer derya deniz gir bir süngere otur.

cem yılmaz

akıllı cihazlar yaygınlaşadursun, bir an "akıllı fırın olmaz, akıllı adam olur." repliği kulaklarımda çınlayan efsane komedyen.
"az şekerli bir kahve yap desen yapıyor mu? hayır, kutusundan çıkarma 2 sene orda durur... " .

cehennemin en popüler kişisi

tartışmasız 'hellboy' dur.
(bkz: hellboy)

gece gece iyi giden şarkılar

akşam güneşi, her günüm gamlı geçer, sev dedi gözlerim...

(bkz: orhan gencebay)

vajinanın iğrenç bir organ olması

tipik 'çıktığı yeri beğenmeme' sendromu.

cehennemde seks olmadığı gerçeği

durduk yere adamın aklına,
günahkar piç+ a aa burda seks yokmuydu?
zibani- sen yeterki iste.
yada
- süleyman abi cehennemde sexs yokmuş amk!
+ sanane oğlum, neyin peşindesin sen? oraya giren yarrağı yemiş zaten olsa ne olur olmasa ne olur.
gibi diyalogları getiren başlık.
*

hayır diyebilmeli insan

(bkz: diyemedim ya la)

marketten ped almaya giden genç kız

marketten prezo almaya giden genç erkekten rahattır.

ülkemizde hak ettiği değeri göremeyen sanatçılar

başlığın 'ülkemizde hak ettiği değeri gören sanatçılar' olması halinde daha kısa olacak liste.

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

(bkz: ders çalışıyormuş gibi yapmak)

hey gidi günler, okuyoruzya en zeki biziz o zamanlar.

sen gelme ulan ayı

neredeyse hepimizin diline pelesenk olmuş, işler güçler dizisinin 20. bölümündede kendine yer bulmuş bir yeşil çam klasiği.

beyin yakan stv dizi isimleri

çoğu zaman zap yapılırken maruz kalınan beyinde kalıcı hasara neden olabilen dizi isimleridir.
stv logosunun altına bakmamak için kendini yırtarsın ama o göz aşağı kayıverir. önce beyinde bir yıldırım çakar, hafiften bir yanık kokusu nefes almayı unutursun. 10 - 15 saniye kitlenirsin derken makina resetler. önce gözler sonra kulaklar akabinde eller hissedilir. en can alıcı nokta burasıdır, böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız hemen çekiçle televizyon ekranına vurmalı, çekiç yoksa kumandadan kanal değiştirmelisiniz. sakın ama sakın ekrana bakmayın en ufak göz temasında kendinizi esrarengiz bir biçimde filmin içinde bulursunuz o saatten sonra ne diziler biter ne siz uyanabilirsiniz..
dikkat: kuyruk sokumunda pamuksu bir hisle uyanmak istemiyenler uyarıları dikkate almalıdır.

(bkz: açgözlü ananın evlatlıkları)

camiye gitmeme nedenleri

kişinin hayal gücünü konuşturma sanatıdır.

diyalog birebir yaşanmıştır.
+ abi neden camiye gitmiyorsun?
- imamla kavgalıyız.

35 yaşında olup 15 yaşında gibi davranan kadın

bunun birde 15 yaşında olup 35 yaşında gibi davranan versiyonlarıda vardır.
(bkz: 2 dakka kendin ol pezevenk)

sözlük yazarlarının hırsızlıkları

9 yada 10 yaşındayken mahalle bakkalında leblebi tozu satılırdı, herzaman para bulamıyorduk tabi. sakız alma bahanesi ile içeri girdim, şansa bakkalın küçük oğlu içerdeydi kaşla göz arasında leblebi tozunu cebe indirdim içimde tuhaf bir heyecanla karışık sevinç. çıkardım cebimden, tam açıyorum paketi bir an duraksadım gerisin geriye dönüp hızlı adımlarla bakkala girdim leblebi tozunu 'şak!' diye tezgaha vurdum, çocukla göz göze geldik birşey söylemeden çıktım. bi hatırladığım bu var ne temiz adammışım anasını satim.

ismail yk ve arsız bela dinleyen kardeşin olması

çok talihsiz bir durum. mümkün olduğunca aynı odalarda bulunulmamalı, müzik sohbetine girilmemeli gerekirse bankta yatmalı.
(bkz: allah kurtarsın kardeş)

batman olmanın maliyeti

paha biçilemez...