bugün

içinde bitki özleri ve tuz barındıran doğal bir diş macunudur.
iğrenç tadı olan diş macunu, üstünde bir sürü çiçek resmi var fakat çiçeklerin görüntü ve kokuları güzel tadları pek hoş değil.
piyasadaki en iyi diş macunu.

deterjan içermediği ve dolayısıyla köpürmediği için ve adaçayı özlü olup hafif acı olduğu için insanlar tarafından pek tercih edilmez. oysa ki köpürme özelliği, deterjan içeriği, diş macunlarının içine, sadece kullanıcıları "zihnen" tatmin etmek adına konur. dişlerin abrazyonunda da kuvvetlendirici etki yapar. tüpü de elastiktir, istediğiniz yerden sıkın eski haline döner.
(bkz: diş macununu ortadan sıkmak)
tadına bakılmadan kullanılması gereken dış macunu. sürekli kullanılmamalıdır. diş hekimlerinin tamamına yakını diş macununu bittikçe değişmeyi öneriyor, reklamlardakiler hariç.
diş taşı temizliğinden sonra doktorumun bana önerdiği diş macunudur. tadı biraz gariptir ama çok faydasını gördüm özellikle diş eti konusunda.
kanlı tükürüklü reklama sahip olması nedeniyle mide bulandırıcıdır.
allah rızası için reklamı yayından kaldırılması gereken marka.

her yayınlandığında midemi kaldırıyor çünkü, bu reklamdan sonra tek fırçalamayla tüm çürükleri tedavi edip üstüne dolgu bile yapsa almam.
o nasıl saçma, nasıl iğrenç bir reklamdır. kanlı tükürüğü gösteriyorsun madem bide seslendirme yapmasaydın. sağlam tükürüyor. haliyle iğrençlik ikiye katlamış.
balgam, toprak, tuz, belki biraz bok tadı olan diş macunu. dişlere gerçekten faydalı 15 günde fark ediliyor ve tadına alışılıyor. fiyatı biraz pahalı küçücük kutu 9 tl efenim. iğrenç ama gerçekleri tokat gibi adamın yüzüne çarpan bir reklamı da vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=6IUa9hUVh0A
Reklamının şikayet edilip yayından kaldırılması gereken marka. Insanları korkutarak ilaç, besin takviye, vb ürün satılamaz.
her kullanımdan sonra küfredip inatla ürün değişikliğine gidilemeyen diş macunu. şiddetle işe yarar çünkü.
bazı arkadaşların nedense tüp çokokremin müadili sanıp tadı kötü diye eleştirdiği diş macunu.diş etleri için iyidir kullanın.
reklamıyla tiksindirendir. sensodyne varken o kan tükürüklü reklama sahip macunu dişlerimi pırlantaya çevirse dahi kullanmam.
altı aydır kullanıyorum, gerçekten çok etkili, zaman zaman olan, diş eti kanamalarım tamamen bitti. tadı da bana çok hoş geliyor. diş eti kanaması olanlara tavsiye ediyorum.
içeriğinde fluorid olmamasından dolayı diğer diş macunlarından bir tık önde olan diş temizleme ajanı. renginin kahverengi olması 'teyemmüm mü yapıyoz hacı' hissini yaratır, aynada ağzınıza baktığınızda survivor adasına dönmüş sanabilirsiniz ama içeriğindeki organik maddeler temizleme işi bittikten sonra çok güzel ferahlık hissi yaratır. tadı acımtırak olmakla beraber köpürmemesi de ayrı bir artıdır. deneyin, denettirin.
Dişlerinizi fırçalarken kusma hissi oluşturabilen diş macunudur.
etkisini hızlı bir şekilde gösteren diş macunudur. tadı çok tuzlu (yüzde 70 civarı diye hatırlıyorum) kullanmaya alışmak zaman alabilir. haa bir de günde 2 defadan kullanılması tavsiye edilmiyormuş.
allahtan hemoroidli göt ile hemoroidsiz göt arasındaki farkı anlatmayan diş macunudur.
diş eti bakımında uzman olan diş macunu markasıdır.
kusturur be adamı.
Dis eti bakiminda iyi oldugu soylenen dis macunu.Tadini tam bilmiyorum cunku agzima girdigi gibi cikti kendisi fircalayamadim o kadar da igrenc.
içine tuz kattıklarını düşündüğüm diş macunu markasidir.
Tadından nefret ettiğim tek diş macunu.
işlevselliği tartışılır. ancak bir kere kullandım ve o son kullanışım oldu.

bildiğin rahatsızlık verdi. sanki bir avuç çamurla dişlerimi fırçalıyor gibi hissettirdi. zerre kadar beğenmedim. insanı hakikaten rahatsız ediyor. şahsi görüşüm budur.
Doğru bir şekilde diş fırçalamayı bilmeyen, ağzı diş taşlarıyla dolu olan bu yüzden diş etleri iltihaplı olduğu için en ufak bi basınçta diş etlerinin zaten kanayacağını bilmeyenlerin suçladığı, ancak öyle olmayan ve piyasada diş eti sağlığı açısından zirvede oturan diş macunu.

Kanaması olanlara tavsiyem, bir diş hekimi meslektaşıma gidin muayne olun. Diş etlerinizin neden kanadığını öğrenmiş olursunuz.
Kanamada En yaygın sebeplerden biri diş etinin iltihabı olsa da bazen kanamayla birlikte ağızdaki birtakım bulgular başka hastalıklarında varlığını bizlere gösteriyor.
o yüzden gidim hem muayne olum hem de ağız hijyeni eğitimi alıp dişlerinizi nasıl fırçalamanız gerektiğini de öğrenin.