bugün

entry'ler (117)

yazar nickinden tuttuğu takımı tahmin etmek

fethullahgulen ismailgulduren: galatasaray

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

(bkz: sikmeseler bari)

iki kişiyi aynı anda sevmek

bir kişiyi zar zor sevebilen kişiler için imkansız görünen olay. sahiden nasıl beceriyorsunuz ya? alternatif yaratmak gibi bir şey mi bu?

uludağ sözlük moderasyonu

sözlüğe giriş yapıp yapmadıklarını merak ettiğim kişiler. hatta var olup olmadıklarını bile merak ediyorum.

sözlüğün anası sikilmiş. ilgililere duyurulur.

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

http://c2.me/petermarlowe

gecenin bilgisi

intihar eden hiç kimse kendisini öldürmüyor, kendisini seven herkesi öldürüyor. tek tek.

vikinglerin müslüman olmaması

farklı bir perspektiften baktığınızda müslümanların vikingler olmaması diye bir konuya varacağınız, hede hödö.

itiraf edeyim cümlenin sonunu bir türlü getiremedim, ama anladınız işte.

troll lük

küçüklüğünde ailesinden ve çevresinden sevgi, ilgi görememiş, ya da tam tersi küçüklüğünde ailesi ve çevresi tarafından çok şımartılıp bunun benzerini sosyal platformlarda bulamayınca yapmaya uğraştığı iştir.

hayır bu tamamen yanlış. trollük kavramı her özenti aptal tarafından içine sıçılmış kavramdır. oysa trollük ince zeka, kültür, bilgi birikim gerektiren iştir. oysa uludağ sözlük denilen vasat yerde trollük aptal aptal, boş boş başlıklar açmak, içi boş iki üç kelimeden oluşan cümleler kurmak, tek cümlelik entryler girmek olarak görünüyor.

komiklik yapmaya çalıştıkça vasatlığınız komik görünüyor. umarım bir gün birileri sizi sever, ilgi gösterir. durumunuz vahim görünüyor.

sarhoşken eski sevgiliye atılan mesaj

"beni bir kölen gibi, uşağın gibi yanına al"

zeki olduğunu düşünen insan

zeki insan zeki olduğunu bilir. kendinizde var olduğunu bildiğiniz bir özellikle her zaman böbürlenmezsiniz. zekiysem zekiyim, yakışıklıysam yakışıklıyım, güzel gülüşüm varsa güzel gülüşüm vardır. bunları biliyor olmakla, bunlarla böbürlenmek arasında fark vardır. bakmayın siz buradaki zoraki mütevazi insanlara. birisi hakkında "evet, bu zeki biri" diyorsanız merak etmeyin o da farkında zeki olduğunun.

kasmayın. iyi bir insan gibi görünmeye çalışmayın. lütfen. birisi hakkınızda kötü şeyler düşünecek diye -kibirli, egolu- ödünüz patlıyor. korkmayın. kendinizi bilin yeter.

gece gelen saçma mesajlar

(bkz: geçen yine bana yürüyorlar)

(bkz: çok güzelim bana yürüyorlar)

okula alkol içe içe gitmek

lisede benim sıkça yaptığım eylem. sabah içilen bir adet birayla güne güzel başlıyordum.

sözlükteki gizli yakışıklılar

sözlükteki barbara palvin'lerin mesaj beklediği erkeklerdir.

jasdkasjdas. çok yakışıklı erkeğin bakacağı kadar güzel olsanız sözlükten düşürmeye çalışmazsınınz ya :/

edit: ahahaha genç asosyal kızlar rahatsız. ya ben de çirkinim. merak etmeyin öldürmüyor çirkinlik güzelim.

uludağ sözlük

berbat bir yer haline gelmiş.

sözlüğün espri ekibi

güldürmüyorlar.

lahmacunsevenkiz

on birinci yazar. hoş gelmiş.

seksin abartılmış bir balon olduğu gerçeği

seksin abartıldığı kadar güzel olmadığını söylemek istediğim önerme.

evet seks abartıldığı kadar güzel değil, abartıldığından daha güzel.

sevdiceğe hitap çeşitleri

(bkz: gözüm)

ahmet kaya sevmenin yaşamımıza getirilerinden yalnızca birisi.

selam verdiğiniz bir çok kişi ölecek

insan, yaşamı boyunca pek çok ölüme ve acıya katlanmakla sorumlu bir varlık olduğu için, zaten önceden de bilinen bir gerçektir.

gecenin şiiri

"çocuklar tekinsizdir
annelerse uçurum
olur olmaz,olur olmaz düşürür
bitmemiş her şevişme
paslı bir iğne gibi
doğrudan,doğrudan kalbe yürür
söz bitimi gibidir
odanın her köşesi
bi kuşatma büyütür
gece sona ermeden
peruk takan birini öpmezsem