bugün

Emeklilerin düştüğü durum içler acısı. Hem düşük maaş ver hem de Millet bahçelerine kabin filan yapma.
https://twitter.com/odatv...E_LJ-ZVh5fj0xBVw&s=19
Kuytu bir yere de geçmemişler tamamen ortada *
Birtakım handjob işleri... hem de parkın ortasında. Kimin ne yaptığı, yaşı başı beni ilgilendirmez de çocuklara günah. Psikoseksüel gelişim sürecinde bunu görmek zorunda değiller.
Abowww!
Başörtülü bacımın eline vermişler!
Amca kesin cuhape li.
(bkz: ben hariç herkes sevişiyor düşüncesi)

Ulan 70 yaşında moruklar bile çatara çutara yiyişiyor biz Bayadır boştayız.

O yaşlıları çekip yayan piç kesin abazan 31 ci kıskanmış şerefsiz sanane lan ibne.
o yaşta da bu derece istekli olunuyormuş şaşkınlığı. kuduruk derler bizim oralarda.
aynısını sizin cenah yapınca çağdaş modern oluyor mk emekli diye çağdaşlaşmasın mı adam.
emekli maaşı ortada nasıl gitsin insanlar otele.
Bu almanya'da olsa, ki mutlaka oluyodur, bunu çeken tiplemenin sülalesini zikertir, götündeki donuna kadar, parasını alırsın...

Filme çekiyo, çektiği filmi sosyal medyada paylaşıyo...kişisel hak ihlalinden yamultursun tiplemeyi, hayatını boşuna yaşamış olur. Almayın artık zaten hiçbi şeyim kalmadı, demek zorunda kalır.

Ama bana ne yaa...
-ana neredesin bu saate kadar.
+Parkta elişi yapıyordum guzum.
Bu yıl emekliler yılı olacaktı ya ondan.
Rahat bırakın yaşlıları, hayatlarının son dönemlerinin keyfini çıkartsınlar.
Kavga etmelerinden bin kat daha iyi.sadece yer yanlış.
bir de ben seviştiğimi anlatınca kızıyorsunuz. *
Savaşma sövüş. Hatıralardan silinmeye yüz tutan bohem özgür ve elit 68 kuşağına taş çıkartır bunlar.
Bunlar hep protein eksikliğinden oluyor.
hani marjinal olan bizdik dedirtmiştir, aman dedeler açmayın sakın, işemeli sıçmalı film çekmişler. püh ak düşen saçınıza sizin, terbiyesiz ahlaksız bir çift gördü bu gözler.
Nikâh varsa sorun yok helaldir. Eğer yoksa zinhar günah.
Uyar birak mq
Ben niye yapamıyorumun acisini o garibanlardan çıkarıyorsun.
gör true gör...
Hetero bir ilişki olmasına bir tek ben şaşırmışım demek ki. Genelde böyle mevzular adam adama markaj şeklinde olurdu.
Parkta el ele tutuşan iki genç görseler nefretle bakıp tövbe estağfurullah derler. işin en kötüsü ise ülkedeki siyasi partilerin birçoğu politikalarını bunlara göre belirliyor.
Aynı durumda yaşıtınız bi kadın size teklif etse koşarak gider aynı yerde dalgayı salarsınız boş yapmayın.

Tamam aq evet bu tür şeyler uluorta yapılmamalı.
Bunlar kesin akp'ye oy vermiştir. Neyse, En azından erkek erkeğe değilmiş olay. Şu sosyal medya çağında neler neler gördük.
Yasli olabilirler ama onlar da insan. Sadece mekan yanlis. Swh.