bugün

Para mutluluk getirmese de parasızlık mutsuzluk getirir.
ayranınızı bile döker.
Getirir net..
getirmeyebilir, para sahibinin mal olması şartıyla.
Hangi araştırma olduğunu unuttum ancak bir yerde okumuştum. Çok para mutluluk getirmiyor. Ancak parasızlık mutsuzluk getiriyor. Ne yaparsan yap, parasız kalmamaya çalış.
Parası olan bir insan örneğin bir şirketin patronu, işini çok iyi yapan çalışanlarına bırakıp istediğinde gidip ailesi ile veya hobileriyle vakit geçirebilir. işler öyle veya böyle yürür. Parasıyla aslında zamanı satın alır. Böylece mutlu olur. Para kazanmak için zamanımızın çoğunu çalışırken geçirir dururuz ve mutlu olmak için kendimize zamanlar yaratamayız çoğu zaman.

Bu düşünceye göre evet, para mutluluğu getirir.
Para kesinlikle mutluluk getirmiyor. Dertler boyut değiştiriyor sadece.
Kesinlikle..
Ev, eş, iş, binek ancak para ile sağlanıyor, evet. Temel ihtiyaçlarını gideren insanlar daha mutlu olurlar.
bence getirir hemde hunharca.
doğru bir şekilde kullanırsan getirir.
huzuru ya da mutluluğu satın alabilecekseniz neden olmasın? Ben hiç böyle bir alışveriş görmedim, tezgahın arka tarafındaki çürükleri hesaba katamıyor para!!!
sağlık sorunu yoksa getirir.
konu kilit.
nasıl kullanılacağını biliyorsan evet.
bazı psikologlara göre manevi eksiklikleri gidermek için başvurulan bir araç olan para, tam bir mutluluk kaynağı olmasa da kısmen ve geçici mutluluk sağlayan bir araçtır.
Sağlık da varsa getirir.
Bir süre için evet. Sonra sadece para para getirir.

Tanım : Bir soru.
materyalist isen veya aç gözlü isen getirir.

paranın çözemediği şeyler gördüm, tecrübe ile sabittir.
Para Dediğin El Kiri.
Nispeten evet, tek başına hayır.

Mutluluk tek unsurun var olmasıyla yakalanmaz, çeşni lazım.
Salt para, salt kariyer, salt sağlık, salt aile, yada dost..vs yetmez, hepsi harmanlanınca oluşuverir.
paranin mutluluk getirme ihtimali var.
parasizligin ise kesinlikle mutluluk getirme ihtimali yok.
denendi getirmiyor keşke getitseydi.
Olmaması mutsuzluk getirir. Olması mutluluk getirir mi bilemem.
Fiziksel ve ruhsal sağlık olduğu,aile bireyleri hayatta olduğu sürece,evet;getirir.
Para ile satın alınabilecek şeylerle mutlu olabiliyorsan, evet.
Yani neyle mutlu olduğuna bağlı.
güncel Önemli Başlıklar