bugün

para mutluluk getirmez ama parasız da mutlu olunmaz.
(bkz: para koca popolular içindir)

eğer poponuz küçükse belki mutlu olabilirsiniz.
getirir. (bkz: mutlu son)
para mutlulugu salt olarak getirmese.mutlulugu acacak bir cok ortami hazirlar.paran vardir is kurarsin sevdigin kizla evlenirsin bak noldu mutlu oldun ama direkt parayi onune koyup izleyince mutlu olan gavatlarda var.neyse.
oyle bir getirir ki saatlerce gulersin istemsiz.
amına bile kor..
para her şeye ortam hazırlar sonuçta mutluluğa giden yolları açar e gerisi sana kalmış para sadece bir fırsattır bu fırsatı değerlendirmek de paryı elinde bulunduran kişiye bağlı .
getirir. getirmez diyen atmasın öyle bir getirir ki şaşarsın. sadece sorunlar değişir, örneğin ferrari mi nereye park edicem, tatile paris'e mi gitsem milano'ya mı gibi dertler olur. onlarda gelsin çekeriz. *
lisede sigara alacak paraları olmayan arkadaşlarımın yaptığı marş bu başlığa en güzel cevaptır... "paraaaa vaaar huzur var paraaa yook huzur yok" diyerek sınıfta bağırırlardı...
getirmiyor, kendimden biliyorum, çok param yok ama standartların biraz üstünde, yalnızlık zor...
Parası olmayan insanlar için züğür tesellisi, parası olanlar için zengin felsefesi olan tartışma konusudur.
Tabi lan manyak mısın?
Para mutluluk getirmez diyenler bize gönderebilirsiniz varsa çok.
para her şey değildir ama her şey paradır.
Hem getirir, hem götürür. Bir sorudur.
Getirmediğini bu yıl anlamış bulunmaktayım.

Aksine ufak şeylerle mutlu olabiliyor iken zengin olduktan sonra her istediğinizi kolaylıkla aldığınız için tatminsizlik baş gösterir.
Para özgüven getirir rahatlık getirir. Mutluluğa gücü yetmez. Mutluluk sıkıntılı zor zanaat.
para değilde sevdiklerin mutluluğu getirir.
Para mutluluk getirir tabi ki lakin bu mutluluk kalici degildir.. yoklugu da daima huzunlu gecmez...

Duruma gore degisen cevaplara sahip soru.
yeteri kadarı getirir. fazlası kudurtur azı ise psikolojik sorunlara neden olur.
parayla satın alınan şeylerden mutlu oluyorsanız getirir.
yok ben maneviyat insanıyım diyorsanız bir müddet mutluluk getirir sonra getirdiğinin fazlasını da alır gider.
getirir.

bu başlığı görünce manavın önünden geçerken canı çekerde ister diye oğlunun gözünü kapatan adam aklıma geldi...

nasıl olurda getirmez?
Getirmiyor diyen yalan söylüyordur açık ve net.
Ben 5 yaşındayken annem hep hayatta en önemli şey mutluluk derdi. Okulda "büyüyünce ne olmak istiyorsunuz ?" diye sordular.Ben de "mutlu" yazdım. Bana 'ödevi anlamamışsın' dediler.Bende onlara 'siz hayatı anlamamışsınız' dedim. John lennon. Artık getirip getirmediği sana kalmış.
Getirdiği kadar da götürür.
mutsuzluk getirmez. mutlu da etmeyebilir ama değerli hiç birşeyi almadığı kesin. yaşamak için vazgeçilmez.
ben bilmiyor. system was fucked.