1. 1.
  ac milan'ın 37 yaşındaki tecrübe dolu emektar savunma elemanıdır.babası cesare maldini ve milan altyapısındaki oğlu bilmemne maldini ile milan tarihinde bir ekol yaratmışlardır.çok mücadeleci ve hırslıdır bu yüzden hala görevini başarıyla yapabilmektedir.
  5 ... elendil
 2. 2.
  galatasarayla (bkz: ali sami yen stadı) nda oynadıkları bir maç sonrası, beni hiç kimse bu stadta sadece 25 bin kişi olduğuna inandıramaz açıklamasını yapan, milan ın efsane kaptanı.
  4 -1 ... maxime chattam1905
 3. 3.
  milan'in yasli kurtlarindan biri.
  ... spiritualized
 4. 4.
  bildiğim iki büyük kaptandan biri. diğeri için: (bkz: bülent korkmaz)
  3 -2 ... legend of the stranger
 5. 5.
  fatih terimi'in milandan kovulmasinda kumpas calismalari yaptigi söylenen futbolcu
  1 -1 ... micomania
 6. 6.
  babası gibi hayatini milana vermis, yaslı olmasına karsın halen cok guzel oynayan,binevi bulent korkmazın italyan versiyonu.
  ... twisted transistor
 7. 7.
  cocuklugum ekolu, milanın efsane defansının belkemiği... hepsi bi kenara çok yakışıklı )bi ara police gözlükleri tanıtım broşürlerinde resmi vardı da o resmi bulacam diye gözlükçü gözlükçü dolaştıydım). dunya gozuyle gs - milan maçında da gördüm çok şükür (bir kimya laboratuar dersi asılır bu uğurda, ki bir deneyi kaçırmak bile dersten kalmaya yeterlidir). defans oynayan futbolcuların örnek aldığı insan
  ... cilegin karamele doydugu an
 8. 8.
  20 subat 2007 celtic ac milan maciyla kariyerindeki 100. şampiyonlar ligi maçına çıkmıştır. Darısı bizim takımların başına.
  1 ... zebellah
 9. 9.
  yeter artık bırak şu futbolu sıkıldık seni görmekten denebilecek ama oynadığı futbolla bu lafı söyleyecek olanın düşünmesini gerektiren cesare maldini nin oğludur.
  ... 220voltyiyenadam
 10. 10.
  doğduğumdan beri duyduğum isim.
  sanırım babamın adından daha çok duymuşumdur.
  1 ... madridista