bugün

akıl sahibi sözlük yazarı.bazen ettiği boyundan büyük lafları saymazsak entryleri okunası yazardır kendileri.kendisine biraz kırgın olmakla birlikte,takibindeyiz yazarkadaş...
3 uludag sozluk yazarı kız kardesten biri yazarıdır. ne yazıkki artık 3 uludag sozluk yazarı kız kardes diyemiyoruz cünkü kendisi sucluyu sucluya sikayet etmenin cezasını cekiyor. 2 kız kardesi su anda aramızda olmayan yazarlardan. kendiside 45 gün caylak. yazık diyoruz baska bir sey diyemiyoruz. hesabı sorulmalı. suclu cezalandırılmalı...
gad demıt !
çaylak olmuş. (sanki bilmiyorum)

az evvel junk mailime gelmiş önemsiz posta
pantalassa adına yazılmış. " bir loser" diyede not düşmüş altına. bilmen gerek.

dear pantalassa;

hanginiz olursa evet diyecektim. öyle garibim bu yaz aylarında. gevşiyor yaylarım. birazda havalardaydım. ama olmam gereken yer orası. insanlara tepeden bakmaktan haz alıyorum. en gözde günahım bu zaten. (devıl advokeyt)
sana sinirlendim. çünki bu zamana kadar kimse beni geri çevirmedi. çeviremezdi.
gad demıt! gad demıt! şit. as hol. çiisız.
yüce isa aşkına sen hangi cüretle bana hayır dedin. kime güveniyorsun sen!
ben ki bir sitede yönetici sen ise şuan karşımda duran bir çaylak. hoşuna gittimi. diğerlerininde hayatlarına son verdim. artık bu tip oluşumlarda yer bulamayacaklar.
üzülmüyorum.
ama sen üzüleceksin. senin yaptığın yanlışı onlar çekiyor. buna üzüleceksin. her aksam yastığa kafanı koyduğunda hayatının vtr sini gözönünden geçirirken beni geri çevirmenin cezasını çekeceksin.
gad demıt, gad dimıt.
ama seni hala seviyorum. eziğim eziğim eziğim.
ölümüne loser'ım ulaaaaaaaaaaaan!

bir loser
45 gün caylak. cok ilginc.
çaylak konumuna düşürülmesinde pis kokuların yükselmesi bir hayli mide bulandırıcıdır. *
hayırdır nolmuş yazarıdır. iyi yazıları vardı bu arkadaşın, neden silinmiş ola ki kişisidir.
üçüncü nesil silik yazar.
ortaya olaylar atip insanlarin agzina sakiz olan sonra da ay "allah askina su yaptiginiz yoruma bakin inanamiyorum!!" tarzi mesajlar atan garip zat. dolayisiyla bir baslik acip iddialarda bulundugunda isteyenin istedigini yazabilecegini aklina getirmemiş yazardir.
pantalassa" nickli zat-ı muhtereme atfen bu kadar k,barlık yeterr ananı da al gel
(bkz: panta)