bugün

(bkz: panta)
pantalassa" nickli zat-ı muhtereme atfen bu kadar k,barlık yeterr ananı da al gel
ortaya olaylar atip insanlarin agzina sakiz olan sonra da ay "allah askina su yaptiginiz yoruma bakin inanamiyorum!!" tarzi mesajlar atan garip zat. dolayisiyla bir baslik acip iddialarda bulundugunda isteyenin istedigini yazabilecegini aklina getirmemiş yazardir.
üçüncü nesil silik yazar.
hayırdır nolmuş yazarıdır. iyi yazıları vardı bu arkadaşın, neden silinmiş ola ki kişisidir.
çaylak konumuna düşürülmesinde pis kokuların yükselmesi bir hayli mide bulandırıcıdır. *
45 gün caylak. cok ilginc.
gad demıt !
çaylak olmuş. (sanki bilmiyorum)

az evvel junk mailime gelmiş önemsiz posta
pantalassa adına yazılmış. " bir loser" diyede not düşmüş altına. bilmen gerek.

dear pantalassa;

hanginiz olursa evet diyecektim. öyle garibim bu yaz aylarında. gevşiyor yaylarım. birazda havalardaydım. ama olmam gereken yer orası. insanlara tepeden bakmaktan haz alıyorum. en gözde günahım bu zaten. (devıl advokeyt)
sana sinirlendim. çünki bu zamana kadar kimse beni geri çevirmedi. çeviremezdi.
gad demıt! gad demıt! şit. as hol. çiisız.
yüce isa aşkına sen hangi cüretle bana hayır dedin. kime güveniyorsun sen!
ben ki bir sitede yönetici sen ise şuan karşımda duran bir çaylak. hoşuna gittimi. diğerlerininde hayatlarına son verdim. artık bu tip oluşumlarda yer bulamayacaklar.
üzülmüyorum.
ama sen üzüleceksin. senin yaptığın yanlışı onlar çekiyor. buna üzüleceksin. her aksam yastığa kafanı koyduğunda hayatının vtr sini gözönünden geçirirken beni geri çevirmenin cezasını çekeceksin.
gad demıt, gad dimıt.
ama seni hala seviyorum. eziğim eziğim eziğim.
ölümüne loser'ım ulaaaaaaaaaaaan!

bir loser
3 uludag sozluk yazarı kız kardesten biri yazarıdır. ne yazıkki artık 3 uludag sozluk yazarı kız kardes diyemiyoruz cünkü kendisi sucluyu sucluya sikayet etmenin cezasını cekiyor. 2 kız kardesi su anda aramızda olmayan yazarlardan. kendiside 45 gün caylak. yazık diyoruz baska bir sey diyemiyoruz. hesabı sorulmalı. suclu cezalandırılmalı...
akıl sahibi sözlük yazarı.bazen ettiği boyundan büyük lafları saymazsak entryleri okunası yazardır kendileri.kendisine biraz kırgın olmakla birlikte,takibindeyiz yazarkadaş...
bak yaa bak yaaa... yazarı. efenim sanırım verebildiği tek tepki bu. birde arada bir anlamsızca lazarus ikarus birseyler diyor cözebilmiş değilim. sonradan cözdüm ya sizinle paylasmayacağım. emesen avatarındaki yakısıklının artvinli olması bir ipucu olabilir ama. birde bir ismi varki hep erkek arkadaslarımda görmüştüm. kendisine burdan ahahaha diyorum. birde nick i varki evlere senlik ne siz sorun ne ben söyleyeyim pantolon mantolon öyle birsey işte.
bir inancın yüceliğinde buldum seni
bir kavganın güzelliğinde sevdim.
bin kez budadılar körpe dallarımızı
bin kez kırdılar.
yine çiçekteyiz işte yine meyvedeyiz
bin kez korkuya boğdular zamanı
bin kez ölümlediler
yine doğumdayız işte, yine sevinçteyiz.
bitmedi daha sürüyor o kavga
ve sürecek
yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek!
.
kuyruk acısıyla hala kıvranmakta olan yazarlar gördükçe üzülen(!) yazar.

tanımayan hakkında zerre kadar fikir sahibi olmayan tiplerle muhatap olmak zorunda kalan insan * .

inanışımı sorgulamak kimsenin haddine düşmemiş. neye nasıl inandığımda * bir şeyi yanlış biliyorsan erdem sahibi ol biraz ve yanlışın üzerine gideceğine kendini geliştir! sonrada bana özel mesajla hakaret edip kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırıp kaçma * *

son olarak her yaşta eğitim şart diyoruz! allahınız ıslah etsin diyoruz!

edit: senin işin en yaratıcı küfürleri yazmak hadi canım hadeeee...
zannımca çok biliyormuş gibi takılan ama bilmediği anlaşılan yazılar yazdığında ve eleştirildiğinde * sağa sola saldırıp polemik yaratan ve nicki sol framede çıktıkça reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı ile keyiflenen yazar.
seviyeden bahsedenlere 'seviyeden bahseden' yazar.

edit: (bkz: küfür etmeyeceksin) *

sonrada özel msjı engellemeyeceksin
seviyeyi tabana çekmeyeceksin
yoksa çaylak olursun
oylamalarına bakıp mest olan yazar...*

edit: al bak bu da benden
güzel bir şekilde anlatım bozukluğu yapan yazar. zira, güzel ayar nedir ? kime göre/neye göre güzeldir ? cümledeki bozukluk "güzel bir şekilde ayar veren yazar." şeklinde giderilmelidir.
(bkz: yersen)
(bkz: #1665802)

şu tanımı bir açıklasa da ne demek istemiş açık açık söylesin,demek istediğim yazar.başka ''halklar'' kimmiş acaba?*
süper zeki insanım benim bide kominist olmasan dadından yenmez yazar. bukadar yorum yapılıyorkiş seviliosun öleki sevmeyende yapmış * *
kaç yıldır aynı evde yaşamamıza rağmen, kumral olan bana, hala sarışın diyen yazar. *
'ibanez' gitar markasını, 'ibiza' diye telafuz etmiş, olsun allahtan 'ibiş' demedi diye düşünüp sevinmeme sebebiyet veren ağır abla kişisi, öz be öz ablam. * *
lassa sponsorluğunda nick almış yazar.*
moderatör olan sınıf arkadaşını merak eden yazar. * *
msni çat diye yüzüme kapatmış yazar. *

edit: msnden düştüğünü söylüyor*
kitlerin doğacak olan şişman ve çekik gözlü çocuğunu kendisine vereceğim yazardır ayrıca.

not: ayrıyeten fotomontaj demiş kitlerime, kınıyorum, kınıyoruz, kın... *