1. 1.
  ilk canlı oluşumunun dünyada gerçekleşmemesini içeren bir ilk hayat görüşü.bu görüşü savunanlara göre uzayda herhangi bir gezegende var olan canlıların sporları ya da tohumları; bu gezegenden kopan gök cisminin dünyaya düştü ve canlı oluşumu dünya'ya da sıçramış oldu.ancak bu görüş günümüzde çürümüştür çünkü bu sporların veya tohumların dünyaya yolculuğu sırasında maruz kalacağı sıcaklık farkı, basınç ve bazı zararlı ışınlara karşı dayanıksız olduğu belirlenmiştir.
  7 -1 ... gen ustasi
 2. 2.
  yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
  1 -2 ... peynirciks
 3. 3.
  stephen hawking'in olası gördüğü bir teoridir.

  ilgi duyanlar için izlenmesi önerilen belgesel; (bkz: into the universe with stephen hawking), episode 1: aliens.
  1 ... no soporto el rap
 4. 4.
  lord kelvin'in savunuculuğunu yaptığı ilk canlı yaşam formunun dünya dışında başka bir gezegende oluştuğuna inanan teori.Çoğu bilim adamının pek itibar etmediği ve bilim sohbetlerinde pek tartışma zemini bulamayan bilgi yiğini.
  1 ... siyahi sevdik cunku o gucluydu
 5. 5.
  (bkz: #14149075)entrisiyle gerçekten yarmış hoş yazar.
  1 -1 ... ftkcshp
 6. 6.
  oturulup güzel bir şekilde bir konu üzerine tartışılabilecek yazar.
  2 -3 ... tam35izmir
 7. 7.
  bazı abdli bilim insanlarınca desteklenen, hayli uç bir kuram. Kurama göre yaşamın kaynağı, bu gezegende yani dünyamızda değil, samanyolumuzdaki bir başka gezegende.. görüşe göre, mars ve diğer gezegenler dünyadan çok önce yaşama elverişliydi. Ve bu gezegendeki kozmik çarpışmalar oradaki mikropları güneş sistemimize saçtı. Bazıları buraya indi ve burada gelişti.

  bir efsaneye göre de, marsta oluşan canlılara hayat veren yaşam molekülleri ve bu oluşumları derleyip toparlayan atomik bağlar, bir kehanet tabelası içerisinde dünyamıza hızla çarpmıştır.. işin ilginç yanı, bu tablet bir kütüphanede bulunan, holy bible'nın açık olan the genesis kısmına saplanmıştır. tam da, adem ve karısının yaradılışının anlatıldığı pasaja saplanmıştır. dünya yaşamı, buradan start almıştır.
  1 ... angry man
 8. 8.
  eksik bir yorum.

  bu görüşü ortaya atanlara şu soruyu yöneltince cavap alamıyorsun:

  peki bu uzaydan gelen canlılar geldiği yerde nasıl oluştu?
  2 ... yalniz erkek veteriner hekim
 9. 9.
  bazı inanç eksikliği çeken vatandaşların kafasında oluşan zırvalıktır. evrenin ve herşeyin var oluşu için kur'an-ı kerim den başka yol izleyen insan da bizden değildir. böyle saçmalıklarla insanların kafasını karıştırmaya çalışan misyonerlere geçit vermemek lazımdır.
  -5 ... kisa windows light
 10. 10.
  (bkz: planet caravan)
  ... eviltck