bugün

(bkz: bir genelleme gördüm sanki)
amerika birleşik devletlerinde nüfusu 363.699 olan halk.
çoğunluğun müslüman olması dışında birçok yönden hintlilere benzeyen millet.
edit: eksileyen pakistan`ın nerede olduğunu bilmiyor herhalde.
Hintlilere benzerler çünkü hint-aryan kökenlidir ve urduca konuşurlar.
Türkiye dostu diye severdim ama çok pasaklilar hacı.
Boncuk, cetvel ve sabanı icat etmiş millet. Ayrıca horoz dövüşünü keşfetmişlerdir.
Kardeş ülke.
Kıbrıs'ta sayıları fazladır.
hintlilerin topraklarına konmuş bir millet çıkın adamların topraklarından.
esra bilgiçin profilini işgal eden arap güruhu.
Kurtuluş Savaşı dönemi bazı 'Türk' sandıklarımızın ataları Koçgiri ve Dersim isyanlarını başlatarak cephede vatanını savunan kahramanlarımızın annelerine, eşlerine, kız kardeşlerine tecavüz edip evlerini yağmalarken, bu Pakistanlı kardeşlerimiz bizimle birlikte düşmana karşı savaşarak vatanımızı savunmuştu.

Hatta bu da yetmemiş ellerinde ne varsa satıp maddi olarakta büyük yardımlar yapmışlar Kurtuluş Savaşı esnasında bize.

Ataları Şahkulu, Celali, Koçgiri, Dersim isyanlarında bulunan, zihniyeti iranlılar gibi yobazlaşmış ve Araplardan mezhepleri dolayısıyla nefret edenler sevmez sadece kendilerini.
Bunlar nasıl konuşkan bir millet.

Tacikim diye daldım sohbete, trollüyorum. Kahkahalar havada uçuyor adamlarda aq.

Yedi göbek duşanbe, yaşasın Tacikistan. *
Yobazlıkta çığır açmış boktan millet

Neymiş kurtuluş savaşında yardım etmişmiş sebebi Türkiye'nin şeriat ile yönetileceğini sanmaları laik Türkiye kurulunca hayal kırıklığına uğramışlardır eminim.
hintliler ve islamın müthiş sentezi sonucu oluşmuş üstün ırk. içlerinden nasıl hala bir hitler çıkmadı inanması çok güç. neyseki bizi çok seviyorlarda öyle bir senaryoda pakistanlı führer bize merhamet edecektir.
karabibere tapan baharatsever bir ırk.
Bizim halkımız tarafından çok sevilen hatta onlarda Türk denilen bir ırk. Şahsen ben onları hiç sevmem tamam dost bir ülke olabiliriz ama onlarda Türk diyen bizim yobaz halkımıza ne demeli? Pakistanlılar kendilerini ve ülkelerini çok abartırlar sanki dünyanın en iyileriymiş gibi yorumlarlar. Hitliler gibi sokaklara işemeleri gerçeği değiştirmez ama. Tamamen mentaliteleri islam ve ordu kavramından ibarettir. Tarihleri boyunca hep ezik bir toplum olmuşlardır fakat kendilerini kaf dağında görürler. Müslüman değilsen seninle iletişim kurmazlar. Laikliğe çok karşıdırlar. Kısacası çok ama çok yobaz bir halk Allah ıslah etsin.
ingiltere'de paki diye anılan millet.
iyidirler, Hintli lerden bi kaç tık daha temizdirler.
popüler türk videolarının altına hemen damlayarak
ı love turkısh. ım from pakistan, love brothers
şeklinde yorumlar giren halk.
Cehalet ve hamasetin vücud bulduğu halk.

Bunlara Allah kitap deyin, içinde çoluk çocuk bulunan bir mahalleyi sorgusuz sualsiz yaksınlar.

Bizi sevmeleri de ırkçı saldırılardan dolayı duydukları eziklik. Nispeten en beyaz Müslüman halk olmamız sebep.
Türkiye’li Türklerden çok daha iyi ingilizce konuşuyorlar ve işlerini profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Özellikle yazılım, bilgisayar sistemleri ve ingilizce de it sector olarak Bilinen dalda çok sayıda uzmanlar çıkarıyor bu pakistanlılar.

Türkiye’de ki sikik sol zihniyetli çomarların islam düşmanlığı nedeniyle küçümsediği ama uluslararası şirketlerde hiç bir zaman onların statüsüne ulaşamayacağı gerçeğini de şuraya not olarak bırakayım.

Yaşasın Türkiye - Azerbaycan - Pakistan kardeşliği.
Pakistanlıları beğenmeyen sol ırkçıları,
Yallah Ermenistan’a,
aşırı derecede cahil ve radikal islamcıdırlar. türkiye'ye çoğu şeriatı getirmek ve islamı anlatmak için geliyor.
pakistan diye bir ırk-millet yoktur. onlar müslüman hintlilerdir.
Sözde "Din kardeşlerimizdir." kendi ülkelerinde olmayan medeniyetsiz yaşamlarını bize getirmeye çalışan Müslüman Hintlilerdir aynı zamanda. Suriyelisi, Afganistanlısı yetmezmiş gibi birde bunlar çıktı.