bugün

entry'ler (27)

yazarların çocukken hayalini kurdukları meslekler

Futbolcu olmak istiyordum. Yeteneğim olmadığı için olmadı.

vincent aboubakar

Eyşan oğlu eysandir kendisi. Beşiktaş onu tekrar futbola döndürdü ama o Beşiktaş'a hainlik yaptı.

italya vs türkiye euro2020 futbol şampiyonası

Bugün izlediğim italya-Çekya hazırlık maçına göre yorum yaparsam işimiz gerçekten çok zor. italya 26 maçtır yenilmiyor ve çok güçlü bir oyun yapıları var. Allah yardımcımız olsun.

rte sayesinde hayatımıza giren kavramlar

Onların doları varsa bizimde Allahımız var.
Din ile anadoluda yaşayan ortadoğu beyinli insanları kandırmaları ve sömürmeleri.
Yolsuzluk.
Hak edene değilde hak etmeyene değer verilmesi.
Eğitim sisteminin çöküşü.
Üretimin durması.
Ekonominin git gide daha kötüye gitmesi.
Muhalif partilerin başkanlarını tehdit etmesi.(Hdp yi etsin ona bir şey dediğim yok)
Adalet kavramının sadece kavram olarak uygulanması.
Onur ve Şeref isimlerinin sadece isim olarak kalması.

kız arkadaşına sürekli küfür eden erkek

Küfür eden erkek piç orası belli peki ya ettirene ne dersin? Öyle insanlar çok var maalesef görünce donup kalıyorum.

pakistanlılar

Bizim halkımız tarafından çok sevilen hatta onlarda Türk denilen bir ırk. Şahsen ben onları hiç sevmem tamam dost bir ülke olabiliriz ama onlarda Türk diyen bizim yobaz halkımıza ne demeli? Pakistanlılar kendilerini ve ülkelerini çok abartırlar sanki dünyanın en iyileriymiş gibi yorumlarlar. Hitliler gibi sokaklara işemeleri gerçeği değiştirmez ama. Tamamen mentaliteleri islam ve ordu kavramından ibarettir. Tarihleri boyunca hep ezik bir toplum olmuşlardır fakat kendilerini kaf dağında görürler. Müslüman değilsen seninle iletişim kurmazlar. Laikliğe çok karşıdırlar. Kısacası çok ama çok yobaz bir halk Allah ıslah etsin.

seven gider mi

Ortada ihanet yoksa eğer gitmez! Gidenler sevmiyordur net. Emin olabilirsiniz. Düşünsenize seviyorsunuz ortada ihanet yok ama gidiyorsunuz yapabilir misiniz? Bence yapamazsınız.

erkekler neden güzel kızlara güvenmez

Güzel kızların haliyle alıcısıda çok olur. Bu yüzden güzel kızlar egoludur. Hepsini demiyorum. Kendilerini vazgeçilmez sanar. bazıları bu yüzden erkeğe pek güven vermezler. Ama istisnai durumları da vardır. Çevremde de tane var mesela kız çok güzel ve güvenilir. Geneli ama güvenilmez olurlar genelde paralı ve populer erkeklerle birlikte olurlar. Acı ama gerçek.

gecenin şarkısı

Sagopa Kajmer-Sal Gitsin.

çok sevilen sevgilinin aldatması affedilir mi

Sakın! ihanetin affı olmaz sakın ama sakın öyle bir şey yapmayın.

acı ama gerçek olan şeyler

Dünya malı dünyada kalacak fazla hırs yapmayın. Relaks beyler hanımlar.

kadınla erkeği birbirine yakınlaştıran şeyler

Aslında sadece hormonlar değildir. Gerçekten seversin bazen evet evet doğru dedim çünkü gerçekten sevdim.

azerbaycan milli futbol takımı

Dün bizim milli takımla hazırlık maçı yaptılar ve sakatlamadık futbolcu bırakmadılar. Sözde kardeş ülkemizin kardeş futbolcuları! Düşmana dalar gibi bizimkilere daldılar. Sonuçta sadece bir hazırlık maçı yani önemsiz bir maç bu kadar sert olmaya ne gerek var? Birde maçtan sonra bizim halk endişelendi euro 2020 öncesi 2 sakat verdik diye. Sonra bu azerbaycanlı kardeşlerimiz bizim haklı tepkilerimizi nerelere çektiler. Sosyal medyadan yorumlarını falan okuyorum yok işte bu millet böyle millet ezelden beridir hiç sevmem falan vs vs vs. Onları görünce şaşkınlık içinde kaldım lan sende Türksün bende ne bu kin? Ruslar bunları baya bir asimile etmiş sanırsam inşallah doğru olanı bir gün görürler.

türkiye de neden bilim gelişmiyor

Soru çok basit. Eğitim sistemi yüzünden!

mini şortlu kadın görmek is te mi yo ruz

Buraya istemiyoruz yazan bazı arap zihniyetli yobazlar size söylüyorum. Ulan kapalı bir kadın bile görseniz tahrik olan kesimsiniz siz birde gelmiş mini şortlu kız görmek istemiyoruz diyorsunuz. Yıllardır bu namusluyuz ayakları yapan namusu sadece bel altı olarak gören yobaz ve de abaza cahiller yüzünde Türk kızlarının psikolojilerini mahvettiniz. Defolun gidin bu ülkeden!

doların artmasını iktidara bağlayan cahil

Doların yükselmesini iktidardan başka kime bağlayabiliriz? Düzgün bir ekonomik sistemleri yok yaptıkları her şey yanlış. Dolar şu an 8.56 bu yönetim bu zihniyetle devam ederse 2023 yılında 15 lira olur. Ülkenin resmen içinden geçiyorlar. Her şeyleri fail!

kızıyla evlenilmeyecek iller

Kastamonu ilindeki sahil kasabalarının kızlarıyla kesinlikle evlenmeyin. Örneğin: Cide, Abana, Bozkurt, inebolu ve Çatalzeytin. Geneli kaşar ve güvenilmez olur.

uykuya dalma yöntemleri

Asmr videoları izleyerek kolayca uykuya dalabilirsiniz.

birinin size çirkin demesi

Birinin bana çirkin demesi üzer fakat bu çirkin olduğumun kanıtı değildir kime göre neye göre?

ayhan tarakçı

Bilim ve askeri teknoloji konularında youtube'den videolar çekip canlı yayınlar yapan akademik kariyerli biridir. Videolarında kaliteyi ve gerçekliği tam olarak gösteren nadir insanlardandır. Takip etmenizi öneririm.