bugün

entry'ler (139)

oğuzhan koç

çghb nin makbet skecinde okuduğu makberle beni benden almıştır keşke aslını şöyle uzunca söylesede dinlesek.

gheorghe hagi

yeryüzüne gelmiş en iyi futbolculardan biridir hatta odur ta kendisidir, teknik direktörlük deneyimleri kabak tadi versede artık bu camiada seni görmek mutlu ediyor beni.bir fatih terim, rijkard ne yapabilirse en az onlar kadar hagide yapacaktır zaten, daha kötü olursada gocunmam sonzu kredin var bende yaşattığın mutluluklar bize yeter zaten bu yönetimle bir beklentimizde kalmadı camia olarak, sen başında ol yeter.

pro evolution soccer 2011

efsane ol seçeneği insanı resmen kitleyen oyun.sabaha kadar çekirdek gibi bırakmak isteyip bırakamadığım ilk sezonumda zaten sadece onların oynadıgı maçları yedek kulubemden ızledıgım menejare ana avrat sövdüğüm oyundur.bildiğin gerçek la adam almıyor oyuna mal mal izliyorsun oyunu ama kadroya girmeye başladıktan sonra gerçek tadı veriyor ne yalan söyliyim, he birde ilk sezon 65 te oyuna girip 69 çıkarılablirsiniz hazırlıklı olun.

gökhan özen

bitanesisin,dayanamam,öldürür sevdan ve yüreğinden uzaklarda şarkıları muhteşemdir,kişiliği beni alakadar etmez hangi ünlü popçu mental anlamda üst düzey ki .

allah ını seven defansa gelsin

8 ekim almanya - türkiye maçında servetin yakarışıdır.

mesut özil in türkiye ye attığı gol

golü attıktan sonraki o yüz ifadesi herşeyi açıklıordu aslında iyiki de türk milli takımını seçmemiş en azından ilk defa üstdüzey bir oyuncu milli takımda olmasada türk olarak izleyebiliyoruz, bizi seçseydi o da yıldırayın sonu gibi olabilirdi.

taharet almak

sırf bu yüzden bile türkiye de yaşamak tercih edilesidir, 1 hafta taharet musluğunun olmadığı bir yerde tecrübe edilmiştir günün büyük kısmı götü kaşıyarak geçmektedir.

selamün aleyküme merhaba diye karşılık vermek

çağrı merkezinde çalışanlara nedenini anlamadığım bir şekilde yaptırılan uygulama, en doğrusu selamın veriliş şekline göre karşılık vermek değil mi. bu durum yaşandığında iki taraftada bir şaşkınlık hali yer almakda, bu kadar basit bir konuyu bu kadar zorlaştırmanın bir anlamı var mı ?

turkcell reklamları

tek sevdiğim reklamı recep ivediğin msn adresini verdiği reklamdı, son derece samimi,

(bkz: ben doluydum kız boş çıktı)

sözlük yazarlarının en çok merak ettikleri

seneye bugun bu saatte nerede ne yapıyor olacağım ??bende her zaman bu saçmalık vardı seneye bugun nası olacak bi bok olduğuda yok açıkçası ama genede merak..

beşiktaş ın quaresma sız daha iyi oynaması

aksine holoskoya atılan topların quaresma ya geldiği düşünüldüğünde ortaya skor farka gidebilirdi ,bence quaresma beşiktaşın herşeyi.galatasaraylıyım.

30 eylül 2010 rapid wien beşiktaş maçı

Türkiyenin ilker yasinden sonraki en mal spikerinin sunduğu maç.çok güzelsin bobo,harikasın bobo hadi bebeğim ohhh yesss.

paranın değersiz geldiği an

paranın çıkışmadığı an elindeki paranında hiçbir değeri yoktur.

recep tayyip erdoğan öncesi türkiye

sol partılerın koalisyonla olsa bile iktidara gelme ihtimali vardı şimdi muhalefet olmak başarı sayılıyor.

atatürk ten sonra en büyük lider erdoğan dır

baslatılması gereksız bır tartısma amac erdoğana hakaret ettırmekse son derece yerınde bır baslık.

ricardo andrade quaresma bernardo

hagiden sonra turkıyeye liglerine gelmiş en yetenekli futbolcudur kendisi umarız seneye bjk kaptırmaz bu oyuncuyuda biz de haginin gidişinden beri ligimizde tekrar futboldan zevk aldıran birini izleme fırsatını kacırmayız.

türkiyede facebooktan sonra twitterin öne çıkması

buda iphone gibi gerekli hiçbir işe yaramasada statu gostergesı sanılmaktadır, aa sen hala facebooktamı takılıyorsun benim twitter hesabım var sureklı helın avsarla iletişim halindeyiz, facebook cok amele kaynıyo gibi muhabbetlere kaynak oldugu soylenebilir.

mhp liler inanmadıkları bir savaşı sürdürüyorlar

butun sag partılerın evet butun sol partılerın hayır dedıgı bır ortamda kendı ıdeolojısıne ters dustugunden oturu dogru bır tespıt olabılır.

türklerin en iyi yaptığı işler

birşey yapmamak.

donnie darko

her gun sabaha karsı 6 7 sularında uyuyan ve bu saate kadar yaptıgı tek aktıvıte fılm ızlemek olan ben bu filmden dirhem tad aldıysam bir sik anladısam ;neyse çok iddialı konusmıyım gercekten hayatım boyunca ızledıgım en ıgrenc fılmlerden bırı tamamen zaman kaybıydı.filmin son anına kadar belkı mantıklı bişey cıkar dıye bekledım ama yok filme eleştiri getırmek tamamen benım durustlugumden kaynaklanıyo cunku anlamadıgını kabul eden herkes fılm guzel demıs, bu ne dıyet bu ne lahana tursusu ya film gercekten cok kotuydu ya da ben gerızekalıyım.bir film hakkında ilk kez bu kadar agır konusuyorum cunku alındım benım dısımda herkes anlamamıs olsa bıle begenmıs, neyse sözlük moralım bozuk siz takılın.