bugün

kolayı sevdiği (#9231230)bu entrysinde belli olan yazar.hoşgelmiş.. koştursun efenim..
adına başlık açıldığını görünce çok sevinen yazardır. * teşekkür ettim.
(bkz: tarih dersinde uyuyan öğrenci/#9232134)

severek okuyorum. çok komik, eğlenceli bence. herkes okumalı. şaka komedisi gibi bişi.
rus kızları hakkındaki entry lerden alınmıştır. bu konuda bir çok entry girmiş olan biri olarak ciddi değiliz efem, ironi yapıyoz. türk kızlarının kadri kıymeti anlaşılsın diye uğraşıyoz.
(#9414481)
(#9414377) sözlük konusunda kafası biraz karışmış yazardır*.
nesildaş yazardır. Hoş gelmiştir.
(#9706018) söz? atatürk? kendisinden açıklama beklediğim yazar. sorun kimde bilemiyorum.

açıklama ile gelen edit: rahat olabilirsiniz arkadaşlar. hata bende değilmiş, evet. başlıkta ne yazdığına dikkat etmeden entry girmek kadar normal bir şey olabilir mi? ilahi siz yani. yarın, öbür gün ben çıkıp bu yazarımızın başlığına* "pazarda göremiyoruz bu aralar. mevsimiydi halbuki" yazarsam bana "insanlıktır olur" diyecek kendileri sanırım.
kaç yaşında olduğunu bilmediğim ismi çok hoş gelen bi yazar..
atarlı.
(bkz: #10300750)
(bkz: #10778525)
evlatlık almaya karar verdiğim yazar.
aynı ilaçları kullanıp, aynı süreçlerden geçtiğimize göre benim evladım olmasında bir sakınca görmüyorum.
gel annem, ben anlarım seni.
harika nicki olan yazardır.
geçte olsa muhtemelen hoşgelmiştir.
özgüven konusunda sıkıntı yaşayan, erkeklere güven konusunda ise sıkıntı yaşamayan yazar. güvenmezsen sıkıntı da olmaz.*
Son zamanlarda seri artı oy yağmuruna tutulan yazar. Kim yapıyorsa çok teşekkür ediyormuş. Gülücük.
(bkz: #11640058)
(bkz: kara murat benim)
(bkz: hayır benim)
Harbi içi dışı bir, tatlı, sevimli bir yazardır. Çok rahatlıkla insan hemen güvenerek en yakın dost sıfatını verebileceği bir tip yazar modelidir.
truva atı taktiğiyle sözlüğü ele geçirmekten filan bahsediyor ayıp. bir de bana moderatörlük teklif etti söylemiyorum bile.

(bkz: ayıp)
hoş gelmiş 7. nesil yazardır. iyi, güzel yazmaktadır. ilk görüşte aşka inanıyormuş.
tam anlamiyla mukemmel tatli yazar. Kendisi tamam bna aittir. (bkz: avucunu yalamak)
yarın yani 14 mayıs doğum günü olan yazar. yarın belki müsait olmayabilirim diye şimdiden tebrik edeyim. nice yıllara. her şey gönlünce olsun.
Sırf onun doğum gününde ona çok güzel bir şey bulabilmek için, onun için istanbula gideceğim yazardır. fakat gitme günümü tam onun doğum günü tarihine ayarlamam kötü olmuştur. elimde değildi. ama bunu telefi edicekttir sweetypink. çünkü bu kızı çok seviyordur.
(#11734290)entrysinden anlaşılacağı üzere fitarihinde bugün doğmuş kişidir.
ayrıca boğa burcu olma şerefine nail olmuş yazar.*
doğum günü kutlu olsun,mutlu olsun..sevdikleriyle nice senelere...
yıllar önce bugün doğmuş yazar. nice mutlu yıllara. buradan sadece seri (+) verebilirim sana. sende kimseye çaktırma tamam mı? ben yazdım çok beğendiler hep karmam arttı filan de hava at sweetypinke.