bugün

Gireceği ameliyat yüzünden şu sıralar korku dolu olan yazar.
Dualarınızı bekliyorum sözlük.
konuşmayalı aylar olmuş yazarı. bak bir buralara. *
candır.
hanım hanımcık ilgili yazarcık. teşekkür ederim kendilerine.
bugün 20 yaşına basmış yazar. doğum günü kutlu olsun. *
(#14589444)
1 sene geçmesine rağmen hala aynı zihniyete sahip yazar.
(#18209206)
lütfen çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz yazarı. *
aklıma bir zamanlar arkadaşım olan özge isimli kızı getirmiştir.
pozitif enerjiye sahip bir insan.
biraz daha zorlasa köylüm çıkacak olan yazar. (bkz: siz evlenemezsiniz çünkü siz soyadaşsınız)
öncelikle merhaba,

ben eski istanbul beyefendilerinden rıfat..bu siteye tesadüfen girdim. hiç hoş olmayan küfürler olsa da mizahi anlayışı hoşuma gittiği için bir süredir yazarlık yapiyorum. sanırım dün yine bu saatlerde sol frame'de bu tarz bir başlık gördüm. dikkat ettim de baslığı açan yine sizdiniz. ben sakin bir insanım kolay kolay sinirlenmem öyle ama sizden ricam lütfen artık böyle başlıklar açmayın. açmayın ki burdaki insanlar rahatsız olmasın.. umarım onerimi dikkate alırsınız aksi takdirde senin gelmişini geçmisini sülaleni severim cocuk. kimsin ya sen kimsin ha? ne sanıyosun kendini? bela mısın lan sen bu sözlüğe? git lisene artık yeter. bezdirdin hayattan soğudum senin yuzunden! ehm afedersiniz. tesekkür ederim.

saygılarımla...

tanım: geri dönmüş yazar.
geri dönmüş yazar. özlemişim seni sözlük.
evet evrenin bir diğer gizemi ile karşınızdayım.

kendisini bugün saat 16:00'a kadar tanımaz etmezdim. yalnız bazı entrylerine denk gelmiş, ya da sol frame'de adını görmüşlüğümden midir nedir bilinmez, nicki aklımda yer etmiş..

bugün öğlen saatlerinde otobüste gelirken "ozgetemma ne biçim nik la" konusu üzerinde bir müddet düşündüm. bu, zaman zaman diğer bazı nickler üzerinde de uyguladığım önemsiz bir ayrıntı. ve evet, her yerde sözlüğü düşünüyorum. mesela le ilkan o nicki alırken ne düşündü acaba? kukla gibi sağlam bir nick nasıl olur da 7. nesle kadar alınmaz? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

16:00 sularında kendisinden bana bir mesaj geldi. o anda evrenin başka bir gizemi ile karşı karşıya kaldım. ben öğlen nickin manasını sorgularken, ikindiye doğru tanışma şerefine nail oldum. gerçi daha tam nail olmadım ama bi mustafa bi saim falan olmuşumdur.

7. nesil yazar.. ilginç hem de çok ilginç.
dolma sarıyormuş. özelden vereceğim adrese bir koli gönderirse çok makbule geçecektir aslında. tüm oda açız.
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
bilgi ve boş yazmayan yazar.
nesildaşım sevgili yazardır.

kendisinin mükemmel sohbetinin yanı sıra kişiliğiyle de beğeni toplaması mükemmel bir olaydır.
artık pek umursanmayan yazar. *
an itibari ile kendisine müzik ziyafeti çeken yazar.
(bkz: yaran klipler/#14034542)
(bkz: yaran klipler/#14034705)
(bkz: yaran klipler/#14034739)
(#13620993) yüzümde tebessüme sebep olan yazardır.
süper yazar, über yazar. yazar da yazar.
ilaç gibi yazar.
sanırım sözlükte yazan kızların aksine güzel şirin bulunan yazardır.
hoş güzel yazardır.
kendini tanımayan yazar.