türkiyede online gamingin şimdilik tek adresi.call of duty serverları ise berbat.
bir çok oyunun serverının bulunduğu yer.http://www.oynasana.com
son zamanlarda Call of duty 2 serverlarıyla gündeme gelen site.
(bkz: Call of Duty 2)
bakımsız, dakikada bir laga giren counter strike sunucularına sahip, oyun sırasında iddaya girip para kazanmak gibi bir gereksizliğe gidilmiş, gerektiğinde bulunamayan administratorlere sahip, belli bir clana mensup kişilere adminlik veren, ve eski hali*nden eser kalmamış olan kurum.
kapanan sanane'den bir kaç sene sonra açılmış online oyun sitesi. benim hiçbir zaman sanane dönemlerindeki güzel günler yaşatmamıştır. moderatörlüğümü cod 2 serverlerında hile yaptığım gerekçesiyle elimden almışlardır.
call of duty 4 serverları açılmış olan site.
hiçbir zaman sanane gibi olamamış ve hiçbir zaman da olamayacak oyun sitesi.
işi paraya döken oyun sitesi. özel üyeliğin ücreti 3 dolar. haydi hayırlısı.
call of duty 4 serverları çok sağlam olan sitedir. lag namına birşey yoktur (en azından bende yok).
call of duty 4 oynamak için 1.6 patchli versiyonu isteyen site. ha bir de oyun orjinal olmalı. cod2 de durum böyle değil durum; kopya da olsa, oynamaya izin vermekte.
en çok call of duty 2 nin online oynandığı bir site. 2 sene önce oynarken gayet güzel insanlar vardı fakat şu sıralar tekrar üye olup oyunu oynadığımda fark ettim ki gerçekten ortam bozulmuş.
2005 2008 yılları arasında çok fazla takıldığım site , cod2 de ctf 5 serverının gediklisi olan abdul canbaaaaz nickimle geçirdiğim çok güzel zaman geçirdiğim site sonraları bakımsızlık ve hilenin artışıyla ben dahil birçok oyuncusunu kaybetti artık uğranmaya değmez site.
çok nostaljik bir yer hala kopamadım neden bilmiyorum? arada eski arkadaşlarla sohbet imkanı bulabilmek güzel yani.