bugün

Bu yıl ki Zarfın tadı farklıydı biraz sanki. Eskisi gibi baharatlı değildi.
ben yalamadan attım sonuçta dışarı düşse de sayılıyor diye bilmekteyim.
Ay bir tek ben böyle bir şeye kalkıştım sanıyordum. Sizi seviyorum.
ben de yaladım lan ahahahha. yalarken abarttım ben de hastalıktır her yeri yapışmalı. iyi tek değilim. *
Zarfı yaladık ama yetmez, keşke zımbalaya da bilseydik.
Bu sabah zevkle yalayıp sandığa attım. Pusula ise her zamanki gibi büyüktü. Maaşallah.
kafanızın güzelleşmesine sebep olabilir. kimyasal var lan içinde fazla şey etmeyin.
Yalamak deyince tiamat'ı çağırmak gerek.
sado-mazocu tiplerin meraklı olduğu mevzu.
Dudağımı kesen eylem. 2. Turda başka birine oy vereyim bu sefer belki kesilmez.
En iyi son başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan uygulamadır.

https://www.youtube.com/watch?v=IKzBSPXSkeY
acayip huylandırıcı bir şey. limon yalamayı düşün ha işte benim için aynı his.
Bugün ülkece yaladık, kapattık.
soğan getirip göz yaşı akıtabilirdiniz.
Hiç yapmadım. Zarfın kapağını içeri sokuşturunca yapıştırmaya gerek kalmıyor.
arkadaş sizdeki de ne yalama merakıymış, düşkünü müsünüz nesiniz ben anlamadım ki.

yalanmayacak amk yalanmayacak. kapatıp atacaksınız sandığa.

hey allah'ım ya. çıldırıciim yeminle.
Dil atmadan olmuyor mu bu işler?

Valla ben kadın muhtara oy attım o yüzden hiç zarfı dillemedim.

Ayıp lan kapalı mekan bile olsa.
yalamak için olmasa zarfın kapağının uçlarına tutkal sürmezlerdi. yoksa biz de biliriz kapağı zarfın içine sokuşturup geçmeyi.
Sevgilinize mektup mu gönderiyorsunuz. Artık o da nostalji oldu. Ne zarf yalaması. Ben öyle bir sey bilmiyorum. Gecersizmi oldu yoksa. Zaten mührü basarken azcik kaydirdim. Aklım orda kaldı.
Haz aldığım eylem. Birde güzelce yaladim. Ayrıca yetmedi zımba bastım.
Hijyenik olmayan bir eylem ama mecburiyet.
Dudağımı kestim bunun yüzünden.
Kağıtlar yeterince sert duruyor zaten gerekli değildir.
Bunu 14 mayıs seçimlerinde şöyle gördüm: zarfı yalamış, bildiğimiz anlamda zarf üstten yırtıldı.. bu normal, bunda bir şey yok.. fakat, içerisinden oy pusulası düşmüyor. Yalayarak, nasıl becerdiyse, onu da zarfa yapıştırmış. Zarfın kenarını kestiler, yalanan yer tam olarak kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının üstü.. çok muntazam bir “evet” görüldüğü için oy tüm müşahitlerce geçerli sayıldı.
Bunu 14 mayıs seçimlerinde şöyle gördüm: zarfı yalamış, bildiğimiz anlamda zarf üstten yırtıldı.. bu normal, bunda bir şey yok.. fakat, içerisinden oy pusulası düşmüyor. Yalayarak, nasıl becerdiyse, onu da zarfa yapıştırmış. Zarfın kenarını kestiler, yalanan yer tam olarak kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının üstü.. çok net bir “evet” görüldüğü için oy tüm müşahitlerce geçerli sayıldı.