bugün

entry'ler (553)

uludağsözlük referandum oy istatistiği

hayır az bir farkla önde gelecek diye düşünüyorum.

sevgilinin kıyafetine karışması

ben de eşimin kıyafetlerine karışıyorum ama elbette bunu giyemezsin demiyorum, saygılı bir şekilde hayatım bu biraz açık olmuş kıskanırım seni ama karar senindir diyorum. o da bana dilediğince karışabilir.

jimmy tudeski

referandumla ilgili ufak gelişmeleri anında aktaran haberci yazar.

pusula renklerinin psikolojik etkisi

çok küçük bir oranda etki edebilir. ama kolay kolay kimse bu beyaz evet demeliyim bu kahverengi ben kahverengiyi severim hayır demez.

ege bölgesi

en az yüzde altmış oranında hayır çıkacak bölgedir.

seçim sonuçları ne zaman açıklanacak

akşam yedi gibi açıklanmaya başlanır. gece 23'te ise sonuçlar belli olur.

referanduma evet diyen atatürkçü

şaşırtmıştır. elbette ki kendi tercihidir. saygı duymalı.

van gogh un kesik kulagi

dikkat çekici bir nick seçimi var.

ertem şener

iyice işin tadını kaçırdı. eskiden severdim. spikerliğine lafımız yok. twitter'ı acilen bırakması lazım.

sandıkları akp lilere emanet etmek

her partiden bir görevli var ama içlerinde fazladan akpli olabilir. yine de bu açıdan sorun çıkacağını sanmıyorum.

reis in sike sike başkan olacağı gerçeği

bizim rahatsız olduğumuz bu zihniyet işte. reisin başkan olacağı gerçeği denilse kimse laf etmez ama sike sikeye ne gerek var?

etuuu

hayır dediğinden adım gibi eminim etuu kardeşimin. bakmayın evetçi gibi takıldığına. akpli olduğunu bile sanmıyorum.

oy zarfını yalamak

ben yalamadan attım sonuçta dışarı düşse de sayılıyor diye bilmekteyim.

silah ve bıçakla oy kabinine girmek

hakkında soruşturma açılmalı ve sorgulanmalıdır. seçim günü emniyet görevlisi olmadığın sürece silah taşıyamazsın. adam çekip koymuş resmini birde. saçmalık.

yazarların evlerindeki oy dağılımı

%100 hayır.

ne olursan ol yine gel

evetçiysen de hayırcıysan da gel. oy kullan.

seçim sonuçlarını en güzel veren tv kanalı

hepsi aynı gibi geliyor bana nedense. sonuçları görüyorum ya önemli olan o.

devecialpay

uzun zaman sonra seçim heyecanı ile girip silik olduğunu görerek hüzünlendiğim, başlığımı açan yazar kişisi.

geçersiz oy kullanacağım çünkü

buda bir tercih meselesidir. evet, hayır, geçersiz, boykot her türlü harekete saygı duymakta fayda vardır. kimsenin oy kullanmak ya da başkasının istediği oyu kullanmak gibi bir zorunluluğu yok.

konya

evet oyu olarak ilk sırada geleceğinden bir şüphem yok.