bugün

(bkz: fight club) hayatımda izlediğim en gereksiz ilgi görmüş film.
pulp fiction'ın lider olduğu filmlerdir.

ulan şu filmde kadro ve film müziği dışında ne var? konu çok saçma, diyaloglar çok saçma, aksiyon çok saçma.

rezervuar köpekleri de ayrı bir overrated filmdir.

ikisinin de yönetmeni tarantino'dur. zaten bu herifin kill bill ilk filmi ve django dışında tüm filmleri overrated.
the godfather.
back to the future yazana uçan tekme atılması gerekiyor!
monsters ball
inglorious bastards
no country for old men.
açık ara (bkz: donnie darko)
(bkz: taxi driver)
kime göre neye göre ne yav ? teyzemin kocasına göre aq. sana göre tabi ki.

donnie darko ve forrest gump benim bu kategorideki adaylarım.
pulp fictionun başta geleceği liste. ardından fight club gelir. ardından into the wild.
goodfellas filmi. sıkıdostlar diye geçiyor. filme rezalet, kötü, leş diyemem fakat denironun çok daha iyi filmleri var kardeşim. o aldığı puan nedir
Goodfellas ve taxi driver kesinlikle imdb sırasını hak etmeyen 2 film.
Bugün izlediğim La La Land. Youtuberlar öyle bir övmüş ki kafayı yiyecektim az kalsın. Ne var da bu kadar övdüler pes doğrusu. 8.1 imdb ve 5 Oscar'ı asla ve asla hak etmiyor, nice filmler var Oscarın o'sunu göremeyen. izlediğim en Overrated film La La Land bugünden itibaren.
internetstellar

inception

zindan adası

sarı mercedes

dark night

cumali ceber.

bu filmler overratedlıkta zirveye oynar.
(bkz: pulp fiction)

(bkz: star wars)
zeki demirkubuz filmleridir.
tüm avengers film ve türevleri.
Kesinlikle (bkz: star wars) bu film serisini izlemeden önce star wars fanıydım.
(bkz: interstellar)

Gelsin eksiler.

Edit: ben de “senin beynini sikeyim” diye film yapacağım, bu kadar fanatik olma.
2000 yapımlı trafik filmidir efenim.
Başıma bir şey gelmeyecekse;

Interstellar.
(bkz: harry potter)
shawshank redemption. Hayatımda bu kadar bomboş olup da böylesine abartılan bir film daha görmedim. Çöp oğlu çöp bir film nasıl imdb'de 1. olabilir?

Aynı şey the dark knight çöpü için de geçerli.
çizgi romandan fırlamış karikatür filmlerin hepsi çoluk çocuk filmidir. tek iyi tek kötü vardır. bu dünyaya ait değildir.
pulp fiction. filmin tamamı artislik uzerine kurulu. bi mesaj verdiği falan yok. boş bir film.
yeşil yoldur.
güncel Önemli Başlıklar