1. 1.
    yeni bir edebiyat ve mizah dergisi.

http://kitap.radikal.com..../ot-hazla-ve-hizla-351399
    1 ... padergil
  2. 2.
    biraz bana illegal bir isimmiş gibi yansısa da bu ot başka ottur.
    5 ... dildilpakistan
  3. 3.
    kadrosunda Sezai Karakoç, Hakan Günday, Hakan Bıçakçı, Birhan Keskin, Yekta Kopan, Gündüz Vassaf, Erdil Yaşaroğlu, Selçuk Erdem, Met Üst, Halil Turhanlı ve Ertuğrul Mavioğlu gibi isimler bulunan ve baya bi iddialı kültür, edebiyat, mizah dergisi.
    7 ... osmanagga1
  4. 4.
    Kadrosu çok sağlamdır umarım tutar ve daimi olur.
    2 ... kiziltoprak
  5. 5.
    Mizah görünümlü edebiyat dergisidir. Çok kıvamında olmuştur, gidip en yakın bayiden alınasıdır. Bir ÖKÜZ olma ihtimali yüksektir. Emeği gecen herkesin eline koluna gözüne beynine dergideki köşesini yazarken yudumladığı çayına içtiği sigarasına sağlık.
    1 ... onedir
  6. 6.
    48 sayfasının her kelimesinde dolu dolu anlamlar, doymuş duygular barındırmaktadır. Edebiyatla ilgilenen bilhassa sevdiği yazarı takip etmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Akdeniz üniversitesi olbia 'da ki kırtasıyeden almış bulunmaktayım. Sanırım diğer sayısını iple çekeceğim.

ilk sayıda altını çizdiğim birkaç cümle,

''Telefonu kapadım. Sırf sesini duymak için sifonu çektim. Sonra da merak gibi bir şeyin peşinden siktir olup gittim hastaneye.''
    Cihaz/Hakan Günday

''Memlekette eskiden örgüt kurmak kolaydı. Şimdi örgüt kurmak daha kolay. Örgüt üyesiyim demenize, hatta örgütün gerçekten üyesi olmanıza gerek yok.''
    Gargara/Ertuğrul Mavioğlu
    1 -1 ... emsi donalds
  7. 7.
    2.sayisi cikmis.

http://www.aksam.com.tr/y...risi-basladi/haber-181648
    -1 ... votkabull
  8. 8.
    iki sayısını da okudum. öküz dergisini özleyenler için alıp yüreğine bastırabilecekleri bir dergi olmuş. kararında, doyurucu. çok tutmuş olmalı ki hemen rakip çıktı; deve dergi.
    1 -1 ... collector
  9. 9.
    Bunu seven bunu da sevdi:

(bkz: deve dergisi)
    1 ... missile dropkick
  10. 10.
    Bunu okuyan zamaninda bunu da okudu:

(bkz: öküz dergisi)
    2 ... missile dropkick