bugün

yeni bir edebiyat ve mizah dergisi.

http://kitap.radikal.com..../ot-hazla-ve-hizla-351399
biraz bana illegal bir isimmiş gibi yansısa da bu ot başka ottur.
kadrosunda Sezai Karakoç, Hakan Günday, Hakan Bıçakçı, Birhan Keskin, Yekta Kopan, Gündüz Vassaf, Erdil Yaşaroğlu, Selçuk Erdem, Met Üst, Halil Turhanlı ve Ertuğrul Mavioğlu gibi isimler bulunan ve baya bi iddialı kültür, edebiyat, mizah dergisi.
Kadrosu çok sağlamdır umarım tutar ve daimi olur.
Mizah görünümlü edebiyat dergisidir. Çok kıvamında olmuştur, gidip en yakın bayiden alınasıdır. Bir ÖKÜZ olma ihtimali yüksektir. Emeği gecen herkesin eline koluna gözüne beynine dergideki köşesini yazarken yudumladığı çayına içtiği sigarasına sağlık.
48 sayfasının her kelimesinde dolu dolu anlamlar, doymuş duygular barındırmaktadır. Edebiyatla ilgilenen bilhassa sevdiği yazarı takip etmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Akdeniz üniversitesi olbia 'da ki kırtasıyeden almış bulunmaktayım. Sanırım diğer sayısını iple çekeceğim.

ilk sayıda altını çizdiğim birkaç cümle,

''Telefonu kapadım. Sırf sesini duymak için sifonu çektim. Sonra da merak gibi bir şeyin peşinden siktir olup gittim hastaneye.''
Cihaz/Hakan Günday

''Memlekette eskiden örgüt kurmak kolaydı. Şimdi örgüt kurmak daha kolay. Örgüt üyesiyim demenize, hatta örgütün gerçekten üyesi olmanıza gerek yok.''
Gargara/Ertuğrul Mavioğlu
2.sayisi cikmis.

http://www.aksam.com.tr/y...risi-basladi/haber-181648
iki sayısını da okudum. öküz dergisini özleyenler için alıp yüreğine bastırabilecekleri bir dergi olmuş. kararında, doyurucu. çok tutmuş olmalı ki hemen rakip çıktı; deve dergi.
Bunu seven bunu da sevdi:

(bkz: deve dergisi)
Bunu okuyan zamaninda bunu da okudu:

(bkz: öküz dergisi)
ikinci sayısını aldığım nadide dergi, gayet doyurucu ve okuyucuya istediğini veren bir dergi olmuştur, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız efendim. 3. sayıyı beklemekteyiz.

görsel
http://otdergi.com/otlak/otlak_nisan.pdf
edebiyatı daha da sevdiren mizahlı dergi.
3. sayısını çok başarılı bulduğum dergi. dergi genel itibari ile afili filintaların ilk kurulduğu zamana benziyor. umarım uzun soluklu olur.
Birinci sayını kaçırdığım,ikinci ve üçüncü sayılarına eşlik ettiğim başarılı yazı serisi. Bu ne diye soranlara tek kelimeyle özet geçmenin mümkünatı yok. Ucundan politika,kıyısından edebiyat,biraz da mizah,az buçuk sanat. Hepsini bu kadar güzel sentezleyebilir bir dergi,üstelik sayesinde güzel yazarlarla da tanışma imkanı buluyorsunuz. Son sayısıyla Önder Abay ve Batuhan Dedde'yi de hafızama katmış bulunuyorum. Dergi biriktirmeyeli uzun zaman olmuştu,koleksiyona başlamak gerek.
kaliteli mizahli edebiyatli aylik dergi. abonelik olayi açılsa hemen abone olacagım da dergi. sayesinde her ay emrah serbes, batuhan dedde ve nicelerinin yazılarını okuruz.
ilk sayıda sonunda okunmaya dair şeyler çıkaran bir dergi demiştim 4. sayısına geldiğimizde beni yine şaşırtmadı helal olsun bütün yazarlarına, editörlerine.
Uzun süredir entry giremiyorum nedeni üniversite öğrencisi olmam ve yazları çalışmam bu nasıl birbirine bağlarız.
Size kısaca hemen anlatayım dergiyi beklediğim kadar maaşımı beklemiyorum. Bu ayda yine dolu dolu geldi metüst büyük bir övgüyü hak ediyor. Hakan gündaya doyacağımız bir sayın olmuş 5 sayfadan biri günday. Dergide emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum elinize sağlık.
7. sayısı ile kapağa neşet baba'yı koyarak gönlümü fethetmiş dergi... Birçok kaliteli yazarı bünyesinde barındırmaktadır. Okuyun, okutun...
Cafe açmış dergidir en kısa zamanda çayları içilip, iki çift lafın belini kırılmalıdır.
beklenin çok üzerinde, her yanı ayrı ayrı güzel, dopdolu dergidir.
ergen edebiyatının yeni amiral gemisidir.
Okunması gerektiğini dusundugum iyi yazarlarla dolu güzel dergi.
hakan günday ve emrah serbesin piyasaya çıkacak olan yeni kitaplarıyla ilgilendikleri için yazılarına ara verdikleri dergi.
aylık değil haftalık olması gereken bir gecede ezberlenircesine okunan dergidir.
güncel Önemli Başlıklar