bugün

entry'ler (488)

israili besleyen ülke

Elbette Türkiye'dir. 2013 yılında Türkiye'nin israil'e ihracatı 2,3 milyar$ seviyesindedir. Bu ihracatın başını kıyafet ve yiyecek çekmektedir. Yani bir nevi israil ordusunu giydiriyoruz yetmiyor bi de üzerine besliyoruz.

ali ismail korkmaz

kayseri'deki mahkemesine gidilmemesi için devlet tarafından resmen operasyon yapılan gezi şehididir.

4 senelik sevgilinin 3 günde yeni birini bulması

muhtemelen son bi yıldır aldatılmışsındır.

şener şen in komik olmaması

liseli söylemidir.

atatürk ün kısa boylu olduğu gerçeği

önemli olanın işlev olduğunun kanıtıdır.

işçileri köle gibi kullanan mühendisler

işçiler olmasa mühendisler hiçtir. mühendis olmasa işçi de hiçtir. o yüzden iki tarafta kıymetini bilmelidir. mühendislerin çoğunun küstah olduğu gerçektir. ama işçiler de hakkını arayamayacak kadar saf ve cahildir.

islam daki eşitsizlikler

bu sınava girmek yerine cennetin en düşük kademesinde olmayı tercih edenleri düşünmeyen bir allah'ın adaleti.

akp lilerin chp ye dair yeni muhalefet üretememesi

akp'nin chp'ye muhalefet etmesine gerek yoktur. %50 lik güç bende olsa chp yi haritadan silerdim.

yağmurlu havada pencere önünde kahve içen kız

hoş sohbetle kandırılacak kızdır.

islam daki eşitsizlikler

Biri de çıkıp açıklayamıyor kadın erkek arasındaki eşitsizliği. ya da ben burada cennete gitmek için namaz kılıp oruç tutarken ergenliğe girmeden ölen bir çocuğun günahı yok diye direk cennete gitmesini. ya da allah'ın istediğini yoldan çıkartabilmesini. ya da ben zamanında dinden habersiz bir kavimde doğsam cennete gidecekken 2013'ün türkiyesinde yaşayarak dinden haberdar olmam yüzünden yine sınava girip oruç tutmak ve namaz kılmak zorunda olmamı.

atatürkçüyüm diyip chp yi beğenmemek

olağan bir şeydir. chp'nin atatürkçü çizgisinden uzaklaştığını düşünüyorsa gayet de beğenmeyebilir.

çikolata bir erkekten iyi midir sorusu

çikolatayı nerenize soktuğunuza bağlı.

okuduğu tek gazete zaman olan insan

helal sex shop'dan alış veriş yapar.

gezi bir halk hareketiydi

halk harekatı olmasa, gerçekten bi terör harekatı olsa o gezi parkı şu an orada duruyo olmazdı. hükumet halk hareketi olduğunu gördü ve korktuğu için geri vites yaptı ve parka dokunamadı, bizde amacımıza ulaştığımız için evlerimize çekildik.

hala bilimin dini bitiremediği gerçeği

bilim dini evrimle çatır çutur bitirmiştir ama din hala ''biz çamuruz'' dadır.

trafikten şikayet edip yol yapımına karşı çıkmak

yol yapımına karşı çıkan yok, ormandan geçen yol yapımına karşı çıkan var. iki lira fazla verir ormanı korursun. insanlığı korursun. adam olursun.

ağzı ile kuş tutsa sevilmeyecek tip

insanları sınıflandıranlar. mesela ben.

zeki olmak

yorumlama gücünün yüksek olmasından ibarettir.

ne mutlu türküm diyene

bi milletten olmak mutluluk getirmez. bi türkü türk diye sevip sayacağıma bi ingilizi insan diye severim daha hoş.

fiziği güzel kız vs yüzü güzel kız

fiziğinin veya yüzünün güzelliğiyle övünmeyen kız ikisini de döver.