bugün

1954 doğumLu yazar.. istanbuL üniversitesi hukuk faküLtesini bitirmiştir.. 1980'Lerde yazmaya başLamıştır. çeşitLi dergi ve gazeteLerde yazıLarı yayımLandı.. sinema, edebiyat ve müzik konusunda oLdukça biLgiLi biridir.. yayımLa'nan kitapLarı;

meLekLerin düştüğü yer (1994)
müzik ve muhaLefet (1996)
bir erdem oLarak sapkınLık (2000)
ütopyanın sesLeri (2001)
şenLik, sanat ve sabotaj (2002)
anarşik armoni (2003)
kahinLer ve müjdeciLer (2004)
katiLiniz şehirLerde doLaşıyor (2006)
beşiktaşLı oLan yazar.. beşiktaş'ı nasıL tuttuğunu katiLiniz şehirLerde doLaşıyor kitabında anLatmıştır..

--spoiler--
yağmurLu bir pazar öğLe sonrasında radyoda dinLediğim bir beşiktaş-fenerbahçe maçı'nın sonunda beşiktaşLı oLmaya karar verdim..

beşiktaş maçın hemen başında bir goL atmıştı ve fenerbahçe beraberLik için bütün gücüyLe yükLeniyordu.. fakat sanki o gün beşiktaş'ın defans oyuncuLarı yoktu ya da ne biLeyim, mithatpaşa'nın (bugün kü adıyLa inönü) çamurLarına sapLanıp kaLmışLar, yerLerinden kımıLdayamıyorLardı.. fenerbahçe'nin bütün akınLarını etkisiz haLe getirmek tek başına kaLeci özcan'a kaLmıştı.. topu, "köşeden uçarak çıkarıyor"du, "enfes bir pLojon" yapıyordu, "çataL'a uzanıyor"du.. kuLağımı radyoya yapıştırmış heyecanLa dinLiyor, kaLeci özcan'ın uçuşLarını gözLerimin önünde canLandırmaya çaLışıyordum.. maç 1-0 başiktaş'ın gaLibiyetiyLe sonuçLandı.. ertesi sabah erkenden gazete bayiine koştum, birkaç gazete aLdım.. kaLeci özcan'ın nasıL uçtuğunu çok merak ediyordum.. bütün fotoğrafLarda özcan arkoç'un ayakLarı yerden kesiLmişti, sanki o gün mithatpaşa'nın çamurLu zeminine hiç değmemişti ayakLarı, maçı havada asıLı oynamıştı..

kaleci özcan'ın o harika kurtarışLarı, doksan dakika havada asıLı kaLarak oynadığı maç beni beşiktaşLı yapmaya yetmişti..
--spoiler--
Bilgi eksikliklerini gidermeden kitap yazan yazar. Örnek olarak Müzik ve Muhalefet adlı kitabında Queen' in Radio Ga Ga şarkısının klibinde Nazi görüntülerini kullanıp , Nazi Propagandasını yaptığını belirtmektedir. Ancak klibin sonunda yazan Thanks To Metropolis yazısını ne yazık ki görememiştir.
güncel Önemli Başlıklar