bugün

hırsız yavuz karakterine hayat vermiş; sevdiğine, şiirler kitaplar okuyan, şarkılar söyleyen, açılmaz kapıları açabilen, mükemmel performans sanatçısıdır. romantik adamdır.
o öyle bir insan değildir.
http://video.uludagsozluk.com/v/palyaço-101433/
her entry de eksilirdik biraz.
leyla ile mecnun'un hırsız yavuzu diye tanıdık sevdik.
çok güzel şiir okuyan adam.
bize hep şiir okusa dediğim adam.
Bizim biricik performans sanatçısı Yavuz abimiz. Gözümüzde hep öyle kalacak. Bir insan bu kadar mı güzel şiir okur ?
Ekibin en iyisidir.

On tane ismail, on tane erdal bakkal eder.
Leyla ile mecnunun performans sanatçısıdır.
Şu sıralar ekranlarda hiç göremiyorum ama :(
behzat ç'de de oynamıştır. Ustadır.
Rolünü Çok candan oynayan bir mümin kardeşimizdir.
Okuduğu bir şiiri yeni keşfettim. Şiiri de cok sevdim okuyuşunu da.
https://youtu.be/xbdN_DSm0bs
Palyaço.

(bkz: Ben öyle bir insan mıyım)
entelektüel kişiliğini leyla ile mecnun'a fazlasıyla aktarmış çok değerli bir oyuncudur.
erdal bakkal: Oğlumuzun mesleği nedir efendim ?
iskender baba: oğlumuz hırsız efendim.
Fi dizisinde tek beğendiğim karakter kendisidir . Adam iyi işinde.
Göğe bakma durağı adlı şiiri çok güzel yorumlamıştır.
Yangın var adlı sinema filminde koşman bey'i canlandırmıştır. Trabzonlu bir itfaiye şoförüdür. Konuşması, oyunculuğu müthiştir.
Leyla ile mecnundan tanıdığım kalbi temiz rol gereği çok saf bi hırsız abimizdir. Zeynep’e okuduğu şiirler ve kitaplarla beni bitiren bir karakterdir.
aynı anda hem fi'de, hem de görünen adam'da oynayarak internet dizilerinin bir seması olmuştur.
Osman sonant'ı çoğu kişi internet dizileri sayesinde takip ediyor ve seviyorlar.Gerçekten zeki ve yetenekli bir oyuncu bir hırsızı bile türk halkına sevdirdi
severiz kendilerini. bence de zeki olmasa o entel hırsız rolünde afallardı.
Fi dizisinin kariZmatik Sadık murat kolhan'ı, görünen adam'ın çaycı isfendiyar'ı, ama o bizim gönlümüzde hep hırsız yavuz.
fi'de Sadık Murat Kolhan karakteriyle döktüren başarılı oyuncu. lm'den dolayı mıdır, nedir bilmiyorum ama bu adamı çok seviyorum ve çok başarılı buluyorum.
Fi nin en başarılı oyuncularından biri. Leyla ile mecnundaki yavuz karakterini unutturmuştur bize.
ufak tefek cinayetler dizisindeki kerim rolünü de oynamış olan başarılı oyuncu.
leyla ile mecnun’da canlandirdigi yavuz karakteri ile tanimis oldugum oyuncudur.

30.bolumde “tehlikeli oyunlar”i okudugu sahne aklimda cikmaz..
Leyla ile mecnun'un hırsız yavuzu ! (bkz: ben öyle bir insan mıyım" dedirten cinsten.
Fi'den sonra önünde tüm kapılar açılmıştır. Lm'deki vasıfsız görüntüsünü yok etmeyi başardı.
güncel Önemli Başlıklar