bugün

entry'ler (171)

bazıları hep 150 liralık

2003 sen istiyor duj verecek 150 lira,
2017 ya sen beni ya da ben seni 150 lira,
Evet arkadaşlar bazıları 150 liralık yapıp dolardan etkilenmiyor.

avea infoservis

Telefonunu kemerindeki kılıfta taşıyan babam tarafından hava durumuna üye olunulmuştur. Tabi ücret kesince iptal etmem için telefonu elime tutuşturdu.Bu lanet servisten nasıl kurtulurum sözlükdaşlar? 9222 ye türlü türlü mesaj attım olmadı.

inşaat mühendisleri için programlama

Arkadaşlar her mühendislik öğrencisi gibi ilk sene programlama gördüm. Phyton, wolfram mathematica ve visual basic te ufak tefek şeyler yaptım. Son senem bitirme ve birkaç seçmeli ders için lazım. Belli başlı temel düzeyde birşeyler yapabiliyorum. Ama bugünden sonra belli bir programda ilerlemem lazım. internetten araştırdığımda şu program nesne tabanlı gibi ibareler var. Ne yazık ki bunlardan anlamıyorum. Hangi programı neden kullanmam gerektiğini somut örnekler ile açıklarsanız sevinirim.

ruhban sınıfının ayak sesleri

Her dini zümreyi ruhban sınıfı olarak adlandıramayız. ruhban sınıfının büyük imtiyazları vardır. Reform öncesi avrupada papanın icazeti krallıklar için belirliyciydi ama osmanlıda padişah fermanı ile idam edilen şeyhüslamlar vardır.

memenin çok güzel bir şey olması

Başlığı okuyunca aklıma hükümet kadın filmlerindeki küfür suratlı faruğun (sermiyan midyat) meme muhabbetleri geldi.

çocukken hep ekmek almaya giden kişi olmak

Evin en küçüğü olmaktır.

ruhban sınıfının ayak sesleri

islamda ruhban sınıfı olmadığı halde, adım başı açılan imam hatipler ileride ruhban sınıfı oluşturmaktan başka hiçbir işe yaramayacak. ilahiyat fakültesinde okuyanların egoları da ruhban sınıfının kilometre taşı olacaktır.

tilki andrenin yüzüğü

Garip bir yüzük. Başka bir sapkın tarikat çıkar mı acaba ?

mırra

Suriyelileri sevme sebebim (bkz: mırra içen ülkücü). Kıbrıs meydanında arabicana da yarım litresi beş lira.Filtre kahveniz sizi kesmiyorsa içine ekleyin. Filinta dizisinde 001 in içtiği kahvedir. Mırra ile ilgili adetler umrumda değil. Genelde evlilikle ilgili. Yalnız dikkat edin güneydoğu,suriye ve lübnandaki adetler kendi aralarında küçük farklılık gösterir. Ama hepsinin sonunda evlilik var o yüzden alın evde kendi başınıza için.

mırra içen ülkücü

Benim. Evet içiyorum. Ama normal kahvelerin kesmediği vakitler.Kahramanmaraşta suriyeliler satıyor. Mahmut adında türkmen bir arkadaş. türkçe olarak anlaşabilirsiniz zira geldiği günden beri çat pat türkçesi vardı.Ama mırra içmemin satanın türkmen olmasıyla alakası yok. iskenderunda arap suriyelilerdende satın aldığım olmuştu.

filtre kahve

kalite/fiyat ta tchibodur. Blue afrikadır. Lıkır lıkır mırra içen birisiyim. Ama aç karnına 2 french press blue afrika içince çarpıntı olabiliyor.

en yakındaki kitabın yazarı

Enigma süleyman sevinç tübitak yayınları.

nickten şu an olduğu mekanı tahmin etmek

kimildamayanyaprak: ağaçta*.

hatıra olarak saklanan garip nesneler

legomun bir parçası.

çizim masası

inşaatçılarda kullanır*.

uludağ sözlük 1 84 üstü erkekler veri tabanı

1.89 ile veri tabanına katılabilirim*.

doğu türkistanda öldürülen türkmenler

https://www.change.org/p/...rkestan-freeeastturkestan
buradan da destek olabilirsiniz.

doğu türkistanda öldürülen türkmenler

akepe zihniyeti rabia kadar değer vermemektedir.

uyandığında ellediğin ilk şey

yorgan.

bir ekonomik tetikçinin itirafları

dördüncü kitabı okursanız nike markasına ana avrat söversiniz**.