oyunculuğuna sözümüz yok ama sesi çok iyi be abi.bence daha çok şiir seslendirmeli.
Müthiş bir yetenek. Hangi role girse hakkını veriyor. Bazı oyuncular vardır bir rol oynadı mı üzerine yapışır. Osman sonant öyle değil. Öyle ki en son dizisinde kendisini tanımakta güçlük çektim. Bu adam kime benziyor diyorum, bir türlü bulamıyorum. Tabi ya osman sonant bu dedim en son.

Orcarlık performans kesinlikle. Son diZisi ufak tefek cinayetlerde kerim karakterine hayat veriyor.
Saçları uzamış, sakal bırakmış, ve tabi ki birazcık zayıflamış.
Fi'den sonra önünde tüm kapılar açılmıştır. Lm'deki vasıfsız görüntüsünü yok etmeyi başardı.
Leyla ile mecnun'un hırsız yavuzu ! (bkz: ben öyle bir insan mıyım" dedirten cinsten.
leyla ile mecnun’da canlandirdigi yavuz karakteri ile tanimis oldugum oyuncudur.

30.bolumde “tehlikeli oyunlar”i okudugu sahne aklimda cikmaz..
ufak tefek cinayetler dizisindeki kerim rolünü de oynamış olan başarılı oyuncu.
Fi nin en başarılı oyuncularından biri. Leyla ile mecnundaki yavuz karakterini unutturmuştur bize.
fi'de Sadık Murat Kolhan karakteriyle döktüren başarılı oyuncu. lm'den dolayı mıdır, nedir bilmiyorum ama bu adamı çok seviyorum ve çok başarılı buluyorum.
Fi dizisinin kariZmatik Sadık murat kolhan'ı, görünen adam'ın çaycı isfendiyar'ı, ama o bizim gönlümüzde hep hırsız yavuz.
severiz kendilerini. bence de zeki olmasa o entel hırsız rolünde afallardı.
Osman sonant'ı çoğu kişi internet dizileri sayesinde takip ediyor ve seviyorlar.Gerçekten zeki ve yetenekli bir oyuncu bir hırsızı bile türk halkına sevdirdi
aynı anda hem fi'de, hem de görünen adam'da oynayarak internet dizilerinin bir seması olmuştur.
Leyla ile mecnundan tanıdığım kalbi temiz rol gereği çok saf bi hırsız abimizdir. Zeynep’e okuduğu şiirler ve kitaplarla beni bitiren bir karakterdir.
Yangın var adlı sinema filminde koşman bey'i canlandırmıştır. Trabzonlu bir itfaiye şoförüdür. Konuşması, oyunculuğu müthiştir.
Göğe bakma durağı adlı şiiri çok güzel yorumlamıştır.
Fi dizisinde tek beğendiğim karakter kendisidir . Adam iyi işinde.
erdal bakkal: Oğlumuzun mesleği nedir efendim ?
iskender baba: oğlumuz hırsız efendim.
entelektüel kişiliğini leyla ile mecnun'a fazlasıyla aktarmış çok değerli bir oyuncudur.
Okuduğu bir şiiri yeni keşfettim. Şiiri de cok sevdim okuyuşunu da.
https://youtu.be/xbdN_DSm0bs
Palyaço.

(bkz: Ben öyle bir insan mıyım)
Rolünü Çok candan oynayan bir mümin kardeşimizdir.
behzat ç'de de oynamıştır. Ustadır.
Leyla ile mecnunun performans sanatçısıdır.
Şu sıralar ekranlarda hiç göremiyorum ama :(
Ekibin en iyisidir.

On tane ismail, on tane erdal bakkal eder.
Bizim biricik performans sanatçısı Yavuz abimiz. Gözümüzde hep öyle kalacak. Bir insan bu kadar mı güzel şiir okur ?
leyla ile mecnun'un hırsız yavuzu diye tanıdık sevdik.
çok güzel şiir okuyan adam.
bize hep şiir okusa dediğim adam.