bugün

sözlüğe gelir gelmez gözlemlediğim entrikalar dizisinin bir parçası.

eğer fuckirin dedikleri doğruysa bu adam insan değil, onursuz aciz bir zavallının teki.
kendisini tanımıyorum, bir de ondan dinlemek lazım bunları ancak fuckir e özel mesaj yoluyla sorduğum kadarıyla daha buraya yazmadığı pek çok iddada bulundu. bunlardan birisi şirketinin verdiği burslarla üniversite okuyan genç kızları dahi bir şekilde kullandığı.

bunları yapmışsa eğer hem sözlükten uzaklaştırılmalı, hem bir şekilde kanıtlanarak cezasını çekmeli.
8 senelik hapis cezasını para yoluyla ödeyip çıkmanın ne kadar adil olduğu tartışılır.

insanları tanımadan yaftalamak da istemem ama ben bu söylenenler üzerinden konuşuyorum.
ne gerek var, iyi işler yapmış adam için yani gerçekten adam olmuş kişi için hiç bir yaş sorun değildir.
(#13971473)

adam yazıyor, adam biliyor, adam duygusal.

dağılın.
(#13971473)
orta yaş sendromu klasiği.
yine gerçekleri yüzümüze çarpmıştır.
tekrar ergenliğe dönme isteği uyandıran yetişkinliğe giriş dönemidir.
ileri yaş depresyonunun yanında hiç bir şey değildir efenim. ölümün yaklaşmasıyla girilen yusuf yusuf korkusunun tarifi na mümkündür.
31 yaşında ise daha gepegenç olan yazardır.
Yazılarını beğendiğim yazardır ayrıca.
kendine göre sinir olacak şeyler yapan kadınlara * ''saçı uzun aklı kısa'' benzetmesini yapan yazar *. * hikayesi beni üzmüştür.

yazılarını okuyunca babamın lafı geldi aklıma. der ki babam; deve dokuzunda erkek otuzunda akıllanır. **
sohbetlerimizin sözlükte asılsız dedikodulara neden olduğu yazar.
yüzyüze tanışmamamıza rağmen sohbetlerinden keyif aldığım müthiş insan, sohbetlerimizin sözlükte tanımadığım ve beni tanımayan insan maskeli ayaklı dedikodu makineleri tarafından bu kadar konuşulacağını tahmin etseydim, seninle bu kadar konuşur, düşüncelerimi paylaşırmıydım? kesinlikle evet.
nede olsa kimi insan kostümlü yalancı ruhsuzlar haksızca başka insanlara yakıştırdıkları kendi etik değersizliklerini yakıştırdılar diye konuşabildiğim bir insanla paylaştıklarıma üzülecek kadar önemsemem kimsenin yakıştırmalarını sonuçta. *
iyi insan, aklı başında ve hayatı iyi tanıyan birisin. sözlükte konuşmaktan keyif aldığım 3 kişiden birisin ve isteyen istediği dedikoduyu seçsin yalanlar arasından, seninle konuşmayı seviyorum.
oltasının ucunda çocuk özlemi olan hin yazar. *
geç kızların gitgide daha bir güzelleştiğine tanık olan ve un eleğini hazır etmeye başlamış zatın haleti ruhiyesi.
Sendromlar sayesinde sağlık koşulları bir kafes alanına dönüştüğü için, uçan her kanatlıyı kuş olarak tanımlayamaz olduk.
(#17257319) cici kızların tercihi efendi mimar erkek grubuna dahil olduğunu öğrenen yazar. *
yıllarca toplumun onaylayacağı şekilde yaşayıp mutlu olacağını düşünmüş insanların mutlu olmadıklarını fark ettiklerinde yaşadığını düşündüğüm sendromdur.

insanların hayatlarını “elalem ne der” kalıbına sokması onlara hep mutsuzluk getirmiştir.