bugün

entry'ler (76)

21 kasım 2009 uludağ sözlük disko kralı faciası

acaba o arkadaşlar "Kurban" ya da "Zardanadam" dışında gerçek sanatçı biliyorlar mı? başka türden hiç sanatçı dinlediler mi? onların hayatlarını araştırdılar mı? ha bir de, bu gruplar mı müzik ilahları, bunlar mı gerçek sanatçılar?

bu hadise, ülkemizde insanın sanata, sanatçıya bakışı, kültürel erozyonu vs. güzel bir şekilde anlatmak isterken bu konularda bilgi, donanım eksikliğinden sıçıp batırma hadisesidir. abi bu kadar bilgisizsin bu konularda, yüzeysel biliyorsun bu meseleyi bu kadar, o zaman böyle saçmalayıp bir de ayar yemek niye?

bir de "biz uludagsozluk'lüler olarak bunu tartışıyoruz" filan demek ne boktur onu anlamadım.

çok güldüm vallahi.

kusura bakmayın, karman çorman bir entry olmuş sanırım. o konuşan arkadaşlara da geçmiş olsun çok fena mort oldular.

edit: bir iki cümle ekleme

ezan türkçe okunsun deyip namaza gitmeyen zındık

(bkz: kendini bir halt sanan yobaz sözlük yazarları)

kendini bir halt sanan yobaz sözlük yazarları

kendi inancında olmayana, kendisi gibi yaşamayanlara yargısız infaz yapan dünyada bulunması gereksiz olan insan topluluğu.

edit: saniyesinde eksilemişsiniz, üstünüze mi alınıyorsunuz yobaz beyefendiler?

cuma namazına gitmeyen sözlük oğlanı

cuma namazına giden ama bir türlü adam olamayan sözlük hıyarı, bundan kat be kat kötüdür.

abdullah skywalker

(bkz: iman gücü seninle olsun)

(ingilizce iman kelimesini bilemediğim için orijinal cümleyi yazamadım affola)

uludağ sözlük gençleri zinaya özendiriyor

özendirsin.*
burdaki entry'leri okuyan seks yapmaya mı koşacak? anlamadım.

türk ölçü birimleri

- Abi nasıldı sınav?

- Nah kol kadar girdi Cengiz'ciğim (bu arada el dirsekte, kolun dirsekten aşağısı böyle havaya bakmaktadır).

özelliklede dedem bek sikiciydi

Truva çorum dublajında:

"sülo abi sen ne biçim adamsın yav? köyde sikilcek a***k bırakmadın yav?!" diyen velede karşılık sarıların sülo'nun verdiği mükemmel cevaptır.

mehmet bengli

(bkz: yükselen değer)
(bkz: parlayan yıldız)
(bkz: tarihi yarımada)
(bkz: sevgi çınarı)
(bkz: homojen sınıflar)

gibi kavramları her konuşmasında kullanıp kafamıza kazıyan "Cağaloğlu Anadolu Lisesi" müdürü.

bir seri katil için en uygun meslek

seri katillik.

rapidshare premium sahibi olmak

eğer premium'unuz varsa millete bende var filan demeyin. herkes ister sonra.

eğer şifrenizi paylaştığınız arkadaş sizin gibi hayvani sömürmeye başlarsa ilk seferde uyarı gelir şifre değişir ikincide ise *
o yüzden kendinize münazır olun.

rapidshare

para verip premium alıyorum 3er aylık, sonra 100lerce gb mp3, dizi, anime, film, program, vst filan allah'ına kadar çekiyorum ttnet'in boktan internetiyle. büyük nimet, fakat ne zaman premiumum bitiyor ve bir süre alamıyorum, o zaman gözüme o linkler görünmesinler.

facebook taki arkadaş sayısı

mafia wars türü oyunlarda "ne kadar çok arkadaş, o kadar fazla puan,güç" tarzındaki hedeler yüzünden yanlışlıkla 250 kadar kişiyi bir günde ekleyince, bilmediğimiz diyardaki herifin özel hayatı hoooop anasayfamızda görünüyor, tabii bizimki de onlarınkinde.

kopya çeken öğrenci

binbir yaratıcı icatlar bulan öğrencidir, okuldan sırf öğretim değil, eğitim olarak da bir şeyler kapar. çakallığın, hırsızlığın, hortumlamanın ilk adımlarıdır bunlar.*

esra ceyda kardeşler

onlar hepimizden akıllı, ayda 30ar bin dolar kazanıyorlar yaklaşık diye biliyorum.

(bkz: ben böyle dünyanın)

metrobüs taşıma ücretlerinde fiyat ayarlaması

Allah belanızı versin, verdiğiniz bok gibi hizmete, bir de üstüne insanı soyuyorsunuz. insafsızlar!

Bir gün de siz fakir kalın bakalım o zaman ne halt yiyosunuz. Akbiliniz 2 günde boşalınca böyle göbeğinizi kaşıyarak gezebilecek misiniz acaba?

amsterdam

doğduğum şehir. her türlü pisliği, bok püsuruyla meşhurdur.*****

erci kral

(bkz: ercik kral)

ugg giyen nine

nine değil de, milfler giyerse olabilir.

the food is good i like the food

kült olması, ağızlarda sakız olması gereken bir sözdür.
(#6137290)