bugün

bayer tarafından kadınlar ve erkekler için farklı olarak üretilen multivitamin hapı. günlük alınacak bir tabletle vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaktaymış.
kişilerin vitamin ihtiyaçlarının yaşa, cinsiyet ve bünyeye göre değiştiği durumu esas alınarak, ergenler için de ayrı bir versiyonu piyasaya sürülmüş multivitamin hapı! * * *
(bkz: solgar vm 2000)
feci şekilde karın ağrıtan ğamına ğoduğumun vitamin hapı. insanı içtiğine içeceğine pişman ediyor.

böyle de bir sitesi varmış http://oneaday.com.tr
adamı mart kedisi gibi yapar...
One a day kullanıyorsanız yan etkilerini yoketmek için yanında bir adette talcid almanız gereken vitamin hapı. Midenizi mahveder. Uzak durun. Gidin paşa paşa dengeli beslenin.
ben kırmızı olanını kullanmıştım, faydalı olur diye. Asla kullanılmaması gereken vitamin. Kullanıldığı zaman insan üzerindeki yan etkileri çok fecidir. 2 gün kullanıp bıraktım kendisini. Kullanılan zamanda feci mide bulantısı, karın ağrısı, halsizlik, depresyon, halsizik, ishalllik ama nasıl ishal için fışkırıyo, patlıyo, intiharı bile düşündüren gibi yan etkileri olan vitamin. Böyle vitamin olmaz olsun.
Feriştah zulüm'ün ahşap kocası numan hakkında "...kendisi geğirmek için bile vitamin alıyor, vanedey almadan dırnağını bile kesemez" demesinden işe yaradığını anladığımız multivitamin.
güncel Önemli Başlıklar