bugün

solgar firmasının ürettiği harika bir vitamin. pharmaton da kullanmış biri olarak, bu ürün benim bünyemde daha etkili oldu. eczacının dediğine göre tamamen doğalmış. eğer sabahları yorgun kalkmak gibi bir probleminiz varsa bu vitamini deneyiniz. yorgunluktan kaynaklanan depresif durumu üç-dört gün içinde kesip attığını söyleyebilirim. çam ağacı renginde işerseniz korkmayın.
vitamin ilaçları içinde en çok taurin içeren ilaçtır. (2,5 mg/kapsül)
pharmaton hiç bir işe yaramazken bu ürünün faydası çok net hissediliyor.

(bkz: v 2000)
yaptığım araştırma sonucundA ETKiLi OLDUĞUNA iNANDIĞIM, ECZACININ ÖNERiSi SONUCU PHARMATOMA TERCiHEN ALDIĞIM ViTAMiN HAPI.
Hala kullananan varsa editlemesini istediğim vitamin. Merakım 1 ay sonunda aynı hislerin devam mı ettiği yönünde.
pharmaton faciası ve supradyn all day'den sonra kullanmaya başladığım ilaç. gece uyuyamıyorum, gündüz uyanamıyorum. şiddetli baş ağrıları çekiyorum. sözlüklerdeki entryleri okuyup aldım. idrarın rengini sapsarı yapıyor. bugün başladığım için net konuşamayacağım ama sonra editlerim.

edit: çok iyi geliyor. artık daha dinç ve algıları açık bir durumdayım.
etkili bir vitamindir.. vücut bağışıklığını güçlendiriyor.. ramazanda özellikle kullanıyorum, iyide gidiyor.. iyi ki varsın solgar.
Biraz önce ilk tabletini içtiğim vitamin. Normalde kolay kolay böyle şeyler demem ama... Arkadaşlar hayatımda bu kadar kötü kokan başka bir vitamin hatırlamıyorum o kadar kötü ki... Neyse iyi etki ederse değer...
iki ay supradyn focus kullanıp hiçbir etkisini görmemişken bir de bunu deneyeyim demiştim umutsuzca. bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum beni bile ayakta tutuyor. almayı unuttuğum günler gün içinde uykum geldiğinde fark ediyorum eksikliğini. diğer vitaminleri deneyip etkilerini görmeyen arkadaşlarım da tesadüfen aynı zamanlarda başlamış, onlar da çok memnun. hobi olarak solgar övüyoruz artık işyerinde.*