bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gönlünde herkes için bir yeri olan sıcak, sevecen ve geveze insan.
    ... akif57
  2. 2.
    ing. hiçbiri.
    -1 ... engineer
  3. 3.
    sözlüğün efsanevi uuserı. ismini hiç kimseye söylemeyecek kadar ketum. maaleuf hayranı. bandırmalı. değerli insan. nerelerde acep.
    ... azorka
  4. 4.
    başlığının altındaki onlarca girdi kaybolmuş abla.

moda edit: böyle yeterince subjektif mi yiirum?
    ... the godfather
  5. 5.
    dikkatle dinlendiğinde ambulansların bize anlatmaya çalıştığı şey. no-ne no-ne
    ... uluzeynep
  6. 6.
    özlediğim dostum.gece sohbetlerini unutamadığım, burayı okuyorsa bana ulaşmasını istediğim değerli arkadaşım.
    ... cyranox
  7. 7.
    la bu abla sözlüğün o ilk zamanları burda bütün erkekleri msn listesinde toplamıştı. her birimiz kendimizi tek sanarken. o ümmeti muhammedi sıradan geçiriyordu. uzun sohbetlerinde, game of thrones daki kırmızı saçlı rahibe-fahişe kadın gibi aklımızı baştan alırdı. tatlı tatlı oynardı bizimle. bizimde doktorculuk oynayan çocuklar gibi hoşumuza giderdi. bu günlerde artık turşu gibi bir teyze olmuştur 10 seneden fazla olmuş. o zamanlar da ne yoklukmuş arkadaş. kuduryorduk bu ablamız için.
    ... mosquito
  8. 8.
    o zamanlar toyduk none. artık koca adamlar olduk. bin kez değiştik. çok şeyler yaşadık. çok şeyler yaşattık. çığırlar açtık. devirler kapadık. sana çok benzeyen bir kadınım oldu. none lerin dizleri dibinde büyüdük.

nazım'ın dediği gibi none,

"ve o yılın titrek, ince, uzun bacaklı tayları
    rahat, geniş sağrılı birer kısrak oldular çoktan"

şarap tanrısı baküs seni korusun none.
    ... mosquito