bugün

diziyi izlerken yüzüne bakmaktan alt yazıları defalarca kaçırıp geriye saydığımı bilirim.
Mimikleri robot gibi olan saçlarına bayıldığımı duruluğuna gurban olduğum kadın.
beni hep duygusal ilişkilerde kendini geri çeken, hoşlandığını belli etmekten korkan, hafif odun kadınların da çekici olabileceğine inandıran ve umut aşılayan karizmatik kadındı.

--spoiler--
ancak peter'la sevgili olduktan sonra "güneşim, kelebeğim" demeye başlayan, adamın ağzından zorla "seni seviyorum" lafını alan bir kekoya dönüşmesiyle hayal kırıklığına uğrattı.
--spoiler--
çok özlediğim dizi karakteri.

x-files geri döndü, fringe neden dönmesin ki?
3. sezonda ne oluyor merak ettiğim karakter kişisi. öteki gerçeklik geçti yerine. o değil de kavga sahnesinde falan kötü danım hanım bayılmıştı ne oldu o arada anlayamadım.

fekat umarım geriye döner danım hanım.
En beğendiğim kadın. Bizim evrendeki tabi. Eski bir dost gibi. Yeniden izliyorum diziyi. Bi alışverişe çıksak iyi olurdu sadece giyimi içimi bayıyor ara ara.
Fringe izlerken kendimi izliyormusum gibi hissettiren ajandir. Jest, mimikler her seyimiz ayni. Bir karakter olsaydim olivia dunham olurdum. Bir seyi anlamadiginda verdigi tepki, ketumluğu, baş sallayışı ayni ben. Gercekten tuhaf benim için.
fringe gibi dizilere hasret kaldık...

keşke biri çıkıp rüya dese ve olivia hayatımıza geri girse.Sarışınlar kralı...
Kisaca Agent dunham. Donuk mizacli olup duygularini belli etmezdi cunku o bir fbi ajani idi. Hem de ilginc bir cekiciligi olan.
uğruna fringe izlenir. izlendiyse tekrar izlenir. 2 kere izlendiyse 3. kez izlenir. 3. kez izlendiyse 4. kez izlenir.

görsel