bugün

96 entysine rağmen hoş geldin denilmemiş yazarımız. hoş gelmiş.
halden anlayan yazar.*
(bkz: #5395347)

edit: ona buna kaptırmış 25 gün çaylak olmuştur, tebrikler.*
iyi yazar.. vicdanlı yazar... mantıklı yazar...

pekte hoş gelmiş yazar.. kendisine ihtiyaç duyulan yazar *
ilk hoşgeldini aylar önce benden almış terbiyesiz yazar. vazgeçtim dostum geldiğin güne lanet olsun.
olağan şüpheliler. *
allahsiz kitap hirsiz'yla olan arkadaşlığını bitirmesini istediğim yazar
aşık mı oluyorum ne?**
entry lerimden ilgi açlığı çektiğimi çıkarmış yazar.
kendi halimde yazdığımı hatta oylanmadığımı düşünüyordum ben halbuki.
kaç kişinin ilgisini çekmişim. bir el kaldırın, bir şey yapın.
anlam veremedik.
"aaaaıııııyyyhhh" . Sabah ki esneme durumu.
kalemi kuvvetli, yetenekli 6. nesil yazar. ne yalan söyleyeyim sevdim lan.
nickini yidiğiminin yazarı. lakin artiz, vallahi bildiğimiz artizdir kendisi. adama "hoşgeldin" diyelim dedik bildiğin yapıştı. biraz daha sinirlerimle dans ederse, kesmeşeker dinleyicisi olduğunu unutup, kesme şekerini yeni yemiş dört nallı at gibi üstüne atlayıp ısırıveririm, bir de selam ederim. aylar sonra da olsa, bıdı bıdı da yapacak olsa hoşgelmiştir, sözlüğün böyle arkadaşlara ihtiyacı vardır diyoruz. * * * * *
6. nesilin hoşgelmiş yazarı. her daim yazması ve bilgi içerikli entryler girmesi dileğiyle.
sıradan durumlardır.
süper durumlardır.
sözlük formatına uygunu durumlardır.
ara sıra değişken durumlardır.
bir milyon kez durumlardır diyerek tanım yapılabilen durumlardır.

şık olmadı değil mi?

sanırım sözlük formatına uygun olsun diye formata uydurucam diye dizilerin sonuna dizidir, maçların sonuna maçtır yazmanın saçma olduğunu anlatabildiğim kişidir kendisi.

saygılı, seviyeli tartışan birisidir, hakkını yemeyelim.
bunlar olağan durumlar, gurur yapma demek istediğim yazar.*

büdüt: hadi buna da eh işte ver dediğim yazar.*
(#6456783) (bkz: #6456768)
(bkz: #6456775) ne yapacağını önceden haber veren yazarmış. ehhh uyarıyor en azından. onu da yapmayanlar var. ama gerçekten gıcık bir buton "eh işte"
an itibariyle eh iştelere sitemde bulunan yazar. *
kendisine eksilerden çelenkler gönderdiğimiz yazardır. oy dediğin nedir ki değil mi ?
(#6456794)
(#6456796)
(#6456783) buna da eh işte veren yazardır.

(bkz: ay ben buna gülerim)
10 dakikadır. nick i sol framede dalgalanmaktadır ; assolit olmayı seven yazar.
an itibariyle banada sarmış olan eh iştematik yazar.

edit: hele bir soluklan yeğenim. bu ne şiddet ne celal.
an itibariyle imla hatalarına sarmış olan yazardır. en içten duygularla başarılar dilenir kendisine.
az önce imla hatamla beni utandırmış yazardır. teşekkürleri sunmak gerekir.
(#6479817) derli toplu olmayı pek seven hamarat bir yazardır.
(#6493352)

'gereksiz' sifatini kullandigindan dolayi kinadigim yazardir.

muzik goreceli bir kavramdir, sevilmeyebilir. sanatcinin kendisi degil, mamülü onemlidir. ortaya cikardigi. Kaldi ki kac kizi okutturmustur, yardim etmistir. dusunceler konusunda secici ve objektif olmak gerekir.
kendisine ısrarla ayar verdiğimi düşünüp , sonra da "aa bak olmamış ama ayar verdim sanmışsın ama sıçmışsın hıh" diyen yazar..
tanımam etmem ,benden uzak allah'a yakın olsun..mamahif söylemeden geçmemek lazım , sözlüğü ve formatını bu kadar ciddiye alan yazarların olması beni umutlandırıyor..
ayrıca da haklı imla hatası yaparım..kendisi gibi yazarlar da sağolsun beni uyarırlar..kimileri bunu "kardeş hatalı olmuş " diye yapar , kimileri de "aaa sıçmışın" diye yapar..herkesin tarzı farklı tabii..