bugün

Güzel müzik zevkine ve sanat kültürüne sahip inci sözlük moderatörü.

Bizim modlardan iyi valla ben seviyorum okati'yi.
kürt, provakatör moderatör. Asıl görevi olan bitenden slogan atıp yazarları galyana getirmek.
Güzel bir üsluba, güzel bir müzik zevkine sahip olan has kürt inci sözlük moderatörü. Kendisini örnek alıyorum.
inci sözlük'ün terörist modu, elbet ona da gereken yapılacaktır. ayrıca uludağ sözlükteki garfield aynı zamanda inci sözlükteki okatidir.
uludağ ve inci sözlükte modluk yaan ışidli mod.

https://www.youtube.com/watch?t=7&v=JJdCpFMh-bI
hakkımda yazılanları okudum beyler, ön yargılarınızı kırdıktan sonra kafanızı da kıracağım.

çok seveceksiniz beni çok.
inci sözlükteki berbat mod.
Sözlüğe gelmiş yeni bir terörist. çaylaklığında otomatik olarak beni takip etmiş takibi bırakması en büyük isteğim şuanda.
kendisini inciden tanirim... öşeklerle arasi iyidir
11. Nesil yazar hosgelmis.
bana attığı berbat ötesi şarkı ile kulaklarıma zarar veren yazar.
ya ben şimdi o berbat tınıları unutmak için onyüzbin bozlak dinlicem farkında mısın?
inci'sine siktir olup gitmesi dileğimle.
komutan logar bir kürt gördüm sanki.
Nickinin tersten okunuşu it ak o olan akpli yazar. Sübliminal mesaj vermeye çalışıyor zannedersem.
nasıl oluyor da bu kürtün adı benden daha çok ön planda oluyor. benim gibi önemli bir şahsın, benim..ben...

şaka bir yana incide ne kadar beni sevmese de ben onu seviyorum. çok gereksiz bir adam.
anıtkabir'i israf olarak değerlendiren yazar. tartışılmalı. yadırganmadan.
ekşi'ye gitsen bıyıklı, uludağ'a gitsen okati. kurtuluş yok mu lan sizden mübarek adamlar.

tanım: bir yazar.
beastiality ürünü yazar...
Burda sadece 28 entry girilmesi şaşırtan, inci sözlük moderatörü.
Modlar bile inciden bi bok olmayacağını anlayınca oraya buraya savrulmuş.

Halk arasında yaygınlaşan şöyle bir atasözüde vardır.

(bkz: Okati anana vuriyurum tokati)
inci sözlük denen ergen ve bok yuvasına sırf görüşlerini merak ettiğim için ve sürekli kendisini ve görüşlerini takip etmek için girip, yeni bir şeyler paylaşmış mı diye bakıp çıktığım yazar, o bok yuvasında bir moderatör.

hdpli olması benim sempatimi kazanmasına sebep olmuştur. görüşleri gayet doğru ve önemlidir.
psikolojisi çok iyi inci sözlük moderatörü, o kadar shopu bana yapsalar delirmiştim.
(bkz: okapi)
diğer terörist yazarları nasıl teker teker göt ettiysek bunu da aynı şekilde göt edeceğiz.

yok öyle terör propagandası yapmacalar.
Molotof'u klavyesi keleşi mausu olan fikirleri k for kurd maskesi ardında saklanan benim şahsen sevdiğim ancak bir o kati de küfür etmek istesem de edemediğim yazar arkadaşım.
okati götüne vurdum tokati

(inciden alıntıdır.)