bugün

açılımı online football manager olan hollanda çıkışlı browser internet oyunu.
taktikler bölümünde hile barındıran oyun. antalyasporla 34 maç 30 galibiyet 2 beraberlik falan gibi bir şeyler yapılabiliyor 75 puanlı oyuncularla, sahaya kimi sürerseniz sürün.

hatta dün geceki maçta beşiktaşın intikamını yine anfield roadta aldığım için gururlu döndüm ülkeme: liverpool:0-5:west ham united.
sürekli lider tamamladığım oyun,taktiği 4-4-2 kaleyi görünce vur yapın efenim.
Man. City ile Namağlup şampiyon olup 298 Maçta 201 galibiyet 51 beraberlik 46 mağlubiyet aldığım Online menejerlik oyunudur.
sözlükteki arkadaşlarıda beklediğimiz oyun. pm den ulaşında lig falan kurup şaapalım.

http://www.futbolmenejeri.com
manchester united la 86 puanla ligi 3. bitirdiğim oyun. bu nası iş arkadaşım ya. daha taktikler üzerinde çok çalışmam lazım çoook 4-4-2, 4-5-1, 3-4-3 le olmuyor arkadaş. paso milletten bakıyorum. kupada finalde elenmekte ayrı bir koyuyor ayrıca insana. tek tesellim oydu benim.
1 senedir müptelası olduğum oyun şu anda manchester city takımında bulunmaktayım.3 lig şampiyonluğu 2 de lig kupası koleksiyon yaptım.
günde 5-10 dakika ayırarak oynanabilen oyun.sözlükten arkadaşları beklerim.
süper oyun oyalanmak için güzel yer.
manchester city ile aldığım sonuca bakıp "bu adamlar niye gerçekte böyle değiller" diye sorgulamama sebep olan oyundur. al bu da resmi;

http://b1203.hizliresim.com/v/v/3vc36.jpg
şu an açılmayan açılımı online footbal manager olan çok güzel bir futbol oyunu.
paris saint germain , manchester city , atletico madrid ve internacional ile yollarıma devam ediyorum 4 hesabım vardı.
paris saint germain'le 26 maç 23 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet yaptığım oyundur. kadrosunu da baya iyi yapmışımdır ayrıca.*
Basit, eğlenceli, çok zaman harcamaya gerek kalmadan zaman geçirebileceğiniz online futbol menajerlik oyunu. Uludağ ligi olsa da oynasak.
Dipnot: Oyun içi arkadaş olmak isteyen falan varsa mesaj atabilir.
dokuz arkadas ayni ligdeyiz,son uc haftamiz. yine beraberce baska bir lige dusmeyi planliyoruz, bize katilmak isteyenler ulasabilir. gune baslarken takimimin aldigi sonucla dogru orantili olarak mutlu uyanabiliyorum.
ister facebook, ister google uzerınden oynanan, son derece zevklı, bagımlılık yapan, sırf bu oyun ıcın telefondan oyuna para yatırıp oyun parası aldıgım, her sabah uyandıgımda ilk iş maçın kaç kaç bittigine baktıgım oldukca eglenceli bir oyundur.
Kardemir Karabükspor ile çılgın attığım oyun. Nazar değmesin.
averajla birinciliği kaçırmak üzere olduğum, bağımlılık yapan online menejerlik oyunu. bayer leverkusen son maçını kaybeder inşallah, kaybetsin ya lütfen yazıktır emeklerime. birinciliği hak ediyorum.
Her gün oynadığım, büyük başarılara imza attığım oyundur. Sınıfca para toplayıp, lig dahi kurmuştuk.
Tanidik insanlarla oynanirsa saglam tad veren oyun. Yalniz bilmediginiz rastgele bir lige girmek gibi bir sey yapilirsa bayiyor.
günde yarım saat falan ayırıp aşırı zevk aldığım online menajerlik oyunudur. evertonla ligi 4. bitirdim başlangıç hesabımda. şuan akhisarla ilk 6'ya oynuyorum. toplanıp bir lig kursak harikulade olacak
4. sampiyonluk da geldi hayirli ola. en ideal takim liverpool dur efendim. hem oyuncularin cogu genc ve gelisiyor, hem de 4. luk hedef iken 1. olma ihtimalin fazla.
4. takımımı bu sabah devraldığım online menajerlik oyunudur. ilk defa büyük kulüplerden birini aldım.
birbirine uygun diziliş ve taktik seçtikten sonra çok kolay olan oyun. ilk üç karşılaşmamda da fark yedikten sonra uygun taktik ve dizilişi buldum ve 8 karşılaşmada 7 yengi ve 1 beraberlik aldım. düşünün, bu daha ilk oyun.

ekleme: o tek beraberlikte de forvetlerimden biri 22. dakikada kırmızı kart gördü. yoksa onlar da elimden kurtulamazlardı.

ekleme-2: şom ağzıma sıçayım! şunu yazdığımdan beri iki yenilgi aldım. üstelik bunlardan biri 7-2!!!
3 saattir giremiyorum. Sorun bende mi acaba dedigim oyundur.