bugün

açılımı online football manager olan oyun. günde 1 maç yapabilmeniz ve bir sezondan sonra yeni lige başlamanız kötü özelliklerindendir. ayrıca oynanan maçları da göremezsiniz.
şimdi bi düşündümde çok kötü oyun.
real madrid'le arsenala 8 tane taktığım oyun.

lan tamam real madrid her şeyiyle mükemmel takım da , bu dünya devi denilen arsenal'da, gerçekte olduğu gibi oyundada adam akıllı defans oyuncusu yok.

adamlar Sol Campbell gittiğinden beri defans oyuncusu bulamadı bir türlü.
iyi güldürdü gece gece.
bu aralar bağımlısı olduğum ve kayserisporla ligde ortalığın amına koyduğum oyun.
ligde 2.yim kupada fenerbahçeyi 4-0la eledim. insan gaza geliyo la.
yüzeysel oyun.
yeni başladığım, çok sevdiğim eğlenceli oyun.
geçen sene başladığım web tabanlı futbol menajerlik oyunu. 1.5 senedir oynadığım tecrübeyle söylüyorum hedefi 7. sıra olan takımları alın. hedefi 7.sıra olan takımların kadrosu mütevazidir ve orta seviyeli oyuncular bulunur. 3-4 transferle 1.sıraya oynarsınız. ayrıca bu tip takımları alınca daha zevkli oluyor.
artık osm' dir.
çok basit ve saçma olan internet tabanlı oyun. fenerbahçeyle orduspora bile yenilebiliyorsunuz
283 maçta 195 galibiyet 45 beraberlik 43 mağlubiyet aldığım fakat 1i dışında hedefi hep 13,15,16 olan takımları aldığım internet tabanlı eğlenceli ve online bir futbol menajerliği oyunu. Kullanıcı adım menajer1925 .
ismi osm olarak değişmiş browser manager oyunudur an itibariyle kayseri erciyessporu şampiyon yapmışımdır.
yaklaşık 5 yıldır oynamıyorum çok özledim yakın zamanda geri geleceğim canım oyunum.
bugün itibariyle roma'yla 3354 oyuncu puanı ve 107 lig puanı ile şampiyonluğa ulaştığımdır.