bugün

entry'ler (113)

duş başlığının kırılması

bu sene tekrar başıma gelmiş olaydır. adeta bi lanet. akabinde ev değiştirdim zaten.

6 ağustos 2014 beşiktaş feyenoord maçı

kartal kardeşlerimden ülker link beklediğim maçtır. sıcağımızı soğuğa çevirir.

dedeyi kaybetmek

üvey bile olsa insanı hüzne gark eden elim olaydır. geride kalan güzel anılar sürekli gözünün önünden geçer insanın. özlemenin ne olduğunu bir kez daha hatırlatır. bayramlarda gidilecek bir kapı eksilmiştir artık. en çok koyan da son sözlerinden birinin adın olduğunu öğrenmektir. bir kez daha görebilseydim lan! dedirtir dostlar. dostlar sağ olsun!

yazarların league of legends nickleri

RazAlGhul. nickim sebebiyle assassin karakterlere zaafım var.

abdullah gül ü twitter dan silen andavallar

çalışabilecek bir tepki. bu arada noterler yukarıda bahsedildiğinden çook daha fazla para kazanır. metaforlar metaforlar.

yerli araba yerli uçak diyerek milleti uyutmak

bir şekilde başlanması gerekir, doğru. ama bu başlangıç koltukla da olmaz ki amk. (bkz: bi boeing değil)

en çok yaşamak istenilen şehir

new york!

kızılderililerde reis seçimi

açık oy gizli sayım tekniğiyle yapılır. asker sandık başında bekler. CeHaPe zihniyeti...

kısa mesajı bile tdk kurallarına uygun yazmak

TDK'dan burs aldığım ve edebiyat okuduğum halde yapmadığım şeydir. kısa mesaj ciddiyet gerektirmez.

kız istemeye gidilen evde büyük abdest almak

entry hatalı girilmiş. büyük abdest almak değil de yapmak olabilirmiş. (bkz: yardımcı fiilin yanlış kullanımı)

zekeriya öz

memleketime tayine çıkan, sansasyonların savcısı. cemaat Bolu'da daha da güçlenmese bari.

bitti diyen kıza tamam sen bilirsin diyen erkek

geçmişte olduğum erkektir. çoktan vazgeçmiş ama uzatmaları oynamayı yorucu bulmamış erkektir. kızın hareketi mi? (bkz: altın gol)

bir sigara isteme şekli olarak yapıştır

yapıştır da dostluğumuz pekişsin'dir.

14 şubat ta yapılacaklar

cumaya giderim, sultanahmet falan akarım. sevgilimi de götürürüm dışarıda yasin falan okur.

nejat işler

süslü sözlerle anlatılacak adam değildir. bu sebeple sadece "ölme güzel adam" diyorum, sen daha lazımsın bize.

bal kabağı çorbası

ilk olarak boğaziçi yemekhanesinde karşılaştığım şaşırtıcı şekilde lezzetli çorba.

mahmut tuncer notaları

ha lay lay lay lay'dır...

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

Gün, dağhan, bilgehan, kürşat, mehmet. sanırım ilk 5'i çıkarttım.

kerem bürsin erkekse şu gördüklerimiz ne

Sapık, yalnız ve büyük ihtimal kezban yazar beyanıdır. victoria's secret meleklerinden bihaber olması da olasıdır.

3 sayfacık bile nick altı olmayan sözlük yazarları

nick altı tek övüntüsü olmayanlar için sorun arz etmeyen durumdur.