sevemedim gitti amına koduğumun malını. sikimsonik bir krem çikolata nihayetinde.
tatlı bir ceza kesilen çikolattes. devlet kavanoz başına dört dolar vergi kesmekte, ayrıca bir kaşıkta iki yüz kalori varmış * şaşırdım.
uludağ sözlük çokokrem ise ekşi sözlük nutelladır.
SABAH SABAH HAYAL kırıklığına UĞRATMıştır. ne yiyeceğiz kahvaltıda bilmiyorum ki, her şeye bir kulp taktılar.
Ergen klasiği.
görsel
değil sağlıksız, zararlı olsa yenilmesi durdurulamayacak şey.
http://www.facebook.com/p...56&type=1&theater
9. nesil mamasıdır.
nut:fındık ise ella nedir diye düşündürendir.*
üzerine kesinlikle uyarı yazısı yazılması gereken sağlığa sigara kadar zararlı olan lezzetli ama sağlıksız aperatiftir..

üzerine ''sağlığa zararlıdır'' yazısı yazılmalı..

(( not: bu yoruma eksi rep veren arkadaşların herhalde modern tıptan haberi yok..3 çay kaşığı nutellada 52 gram saf şeker var..şekerin sigaradan bile zararlı olduğu kanser hücrelerinin yegane besini olduğu bunun yanısıra diyabet,obezite ve kalp-damar hastalıklarına neden olduğu biliniyor..bilmiyorsanız lütfen öğrenin..

hatta kanser tarama tahlili olan pet-ct tahlilinde bile ''radyoaktif madde ile işaretlenmiş şeker'' kullanılıyor..şeker gidiyor ve kanser hücrelerini elinle koymuş gibi buluyor..kanser hücreleri şekeri bir vakum gibi içine çekiyor..çünkü kanserin tek besini şekerdir..hatta ünlü onkoloji uzmanı prof.dr.nil molinas mendel kendi kanser hastalarının diyetinden her türlü unlu ve şekerli gıdayı çıkarıyor..unlu ve şekerli gıdalar diyetten çıktığı zaman kanser hastaları yüzde 50 daha fazla oranda yaşıyorlar..))
bir kaşığının 100 kalori olduğunu öğrendiğim çikota markasıdır ve en sevdiğim yiyecektir!
mide yakmayan tek fındıklı çukulatadır. kendi içimde severim, alacaksam nutella alırım ama yerlere göklere sığdırmama durumunu zaten hiçbir şey için doğru bulmam ki bir çukultayı mı abartıcam lan ben?
yeni nesil ergenlerin facebook profil fotoğraflarındaki bir numaralı marka.

hayır kaç yıldır var nutella. hiç de değişmedi tadı madı. hatta tüm sürülebilir çikolatalardan daha güzel. neden birden bu kadar popüler hale geldi anlamış değilim. * *
nutellayla boy abdesti alan tipler dahi mevcuttur.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/nutella-284813/
peripella'nın yanında bir anlamı olmayan ekmek üstü çikolatası.

ayrıca nutellanın amk salçalı ekmek gibisi yok!
bronzlaşmak için güneş kremi niyetine kullanan vardır muhakkak bi yerlerde.salça süren varmış oğlum.
çikolata sevmeyen biri olarak fazla abartıldığını düşündüğüm hede. yedim sevemedim abi.
sarella'nın bitterini bin nutellaya değişmem. bir zamanlar güzeldi. şimdi 50 gr arttırdılar diye içine etmişler afedersiniz. o ne şeker be! indirimdeyken bile yüzüne bakmıyorum artık.sarella 3 günde bitiyorsa, nutella 1 haftada anca.

sözlüklerde bu kadar fenomen olması da, sözlükçülerin yeme içme zevkinin yerlerde olduğunu bana göstermiştir.

tuhaf, çok tuhaf.
kasikla yenildiginde aninda bayan kakaolu findik kremasi.
yerken insanı vicdan muhasebesi yapmaya iter.Götüm büyüyor ama çok da güzelmiş gibi...
Reklamlarında "fındığı üç kuruşa sizden alıyoruz, çikolata yapıp 10 kuruşa size satıyoruz. Ne güzelde yediriyoruz. Hadi afiyet bal şeker olsun" diyen marka. Çokokrem vardı bizim zamanımızda, hatta marka adı çikolatanın adıymış gibi annemizden 'çokokremli ekmek' isterdik. Şimdi o nutella oldu (malesef).
http://galeri.uludagsozluk.com/g/nutella/ meleklerin sırrı.
hayır diyebildiğim şeydir kendisi lezzet diyemicem lezzetli bulmuyorum. Çikolata zaten güzel bayıcı bir şeydir bir de akışkan vıcık vıcık.