bugün

uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
ilginç bir yazar hakikaten. diller konusunda bilgisi ya sıfır ya da birdir yüz üzerinden. en azından şu entrysinden anlaşılan bu;

(bkz: kürtçe cin ali kitabı/#5031450)

bir dilin diğer dillerle etkileşimi sonucunda meydana gelmiş olan sözcük değişimlerini, böyle bir dil yok kardeşim demeye getirerek, bütün yediklerimi geri çıkartmamı sağlamıştır.

eh herhalde kendisi nick altı başlığını okuyordur o halde kendisine bir kaç bilgi vereyim; okusun bilgilensin.

(bkz: türkçe/#5037168)

o halde türkçe'de bir dil değildir. eski ingilizce'den kalan kelimelerin dilinin sadece %20'sini oluşturmasından dolayı ingilizce'de bir dil değildir.

bir dilin hangi dil ailesine mensup olduğunu tespit etmek için en basitinden gramer yapısına bakılır, kelimelerine değil.

başarılar dilediğim yazar.
Yazar(mış) yazısını yazardır yapmasını umduğum yazar.
ekşi sözlüğü haber sitesi sandığımı yumurtlayan yazar. ilk defa kendisinden öğrenmiş oldum ekşi sözlüğü haber sitesi sandığımı. bahsettiği konuya dair bir iki bir şey söylemek istiyorum.

"20 milyon taraftarımız ak parti'ye oy verdi" başlıklı haberi "20 milyon galatasaraylı akp ye oy verdi" başlığıyla gelmiş uludağ sözlük'te açmış. işin tuhaf tarafı, benim de dikkatimi çeken, saat 09:10'da ekşi sözlük'te açılan başlığı saat 09:30'da aynen burada açmasıydı.

link burada: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=27165182

fikir hırsızı!
foyasını ortadan çıkardığım için sinirlerine hakim olamayan fikir hırsızı. "ben ekşi'yi takip etmiyorum yea" diyerek kendisini savunmaya çalışması da oldukça komik. ekşi'deki başlığı olduğu gibi buraya alıyorsun sonra da ağlıyorsun. biraz dik dur oğlum!
bunda acayip bir kafa yapısı var, valla. "bana özel mesaj atan onlarca kişiyi" gibi bir cümle çıkmıştır o kafadan. kreşten yazıyor galiba, eğlencelik.
yazarımsı demekten büyük zevk aldıgını düşündüğüm yazar.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
iki yüzlü ahlakin güzel temsilcisi, has halis klavye delikanlisi. burada eser gürler, süper, aslanim, kocum ama acaba sivil diktanin kiskacindaki ülkesi icin ne yapmakta?
merak ettim: acaba sinizmi nirvanaya ulastirirsam bu 9. uykusunda misil misil uyuyan millet nasil tepki gösterir. sonuclar hayret verici: gercek hayatta tepesine micilir, üzerine sifon cekilir, giki cikmaz. sehit kelle olur, terörist ayagina seyyar mahkemeler gönderilir, millet sucunu dahi bilmeden yillarca göz altinda kalir, bir gece ansizin polis evinizi basar sizi götürür, "sehven" deliller karartilir, her kutsala küfredilir, pisman olmayan terörist yalvar yakar affedilip daga dönerken, askerler iceri tikilir ama kimse kilini kipirdamaz. sözlükte laf edilir, herkes aslan kesilir. ilginc vesselam! durmak yok, yola devam. provokasyon cok zevkli bir ismis. evet evet. süper oldu böyle.
yırtık dondan fırlar gibi nickaltıma yazmış kendileri. keskin tahminlerde bulunmamasını tavsiye ederim kendisine. daha tanımıyorum etmiyorum.
(#15529788)haklı yazar.
iltifatına bilmukabele dediğim yazar.