bugün

yalanla dolanla para kazanan bir kanal, hiç izlenir değil.
Yanılmıyorsam Türkiye'de bu işi ilk yapanlardan. Ondan sonra çok türedi böyle kanallar. Ne olursa olsun saygı duymak gerekir zira ben gecenin o saatinde mutfağa su içmeye gidemiyorum. Kurgu mu montaj mı tartışmalarına girmeyeceğim.

Kurgu olduğunu kabul etsek dahi ortada bir içerik var. Her sene ortalama bu konuda 2-3 tane film çıktığını düşünürsek yaptıkları iş önemli. En azından 7-10 yaş grubuna hitap eden videolarda özürlü taklidi yapan tiplerden değiller.
dini propaganda yaparak gelecek nesli zehirlemeye devam eden kanal.
bu bir proje, din aktifliğinin azaldığını fark eden yöneticiler bu gibi kişileri çocuklara din enjekte etmesi için görevlendirirler.

tinercilerden kaçarken bile şeytani bir ruhani varlık tarafından kovalanıyor izlenimi yaratmayı başararak küçük çocukları korkutma görevini tamamlıyor.

https://youtu.be/UQ_tpIsTgPo?t=38m2s
Bence arkadaşın fikrinin aksine bu arkadaşlar dine zarar veriyo, sıfır bile inandırıcılıkları yok, resmen taşak geçiyolar, bi ton ifşaları çıktı videoların kontrastıyla oynanarak, gülmek için izleyin.
Az önce 1 saatimi boşa harcayan youtuber.

Her şeyin taklitten ibaret olduğu çok belli.

Ama gittikleri yere gitmekte her baba yiğidin harcı değil.
Paranormal videoları kurmacadır. Bir youtuber da kanıtlamıştır.
akıllının birisi sakallı fotoğrafımın altına bunu yazmıştı. sonra girdim baktım harbiden benziyor.
adamlar montajla bile uğraşmadan her yere 3 kişi gidiyor 2 kişiyiz diyorlar.

Yalandan dolandan ibaret çoluk çocuğu kandıran youtube kanalı.
Aptal ve henüz olgunlaşmamış insanları sömüren bir youtuber.
yaş ortalamanın 12-13 yaşında çocukların oluşturduğu youtube kanalı.
kendi kendine triplere giren eleman da cabası.
son videolarında cidden korktum ne yalan söyliyeyim. çan sesleri montaj gibi duruyor ama bölge çok tehlikeli. neyse sustum.
Aylık sabit geliri vardır. inananlar var, inanabiliyor musunuz?
clickbaitten para kazanan youtube kanalı. genel flash tv oyunculuğu aratmayacak şekilde korkunç yerlere girip video çekerler.
Ekrana Yeşil efekt verip Gece görüşlü kamerayla çekim yapıyoruz diyip çocuk kandıran kanal.
Bu lavuğu ciddi ciddi izleyenler var.

Bi de video girişine videoyu sonuna kadar izleyin olayları çözmemizde bize yardımcı olun falan yazıyor.

Bunun türkçesi izleyin, izleyin ki enayiler bende bol bol para kazanayım.

Millet işini biliyor amk.
Metruk yerlere girip gerilim yaptıgını sanan bu amk mallarını ne de çok izleyen bir kitle var.

Ülkede ne çok mal var amk.
Çernobil faciasının yaşandığı Ukrayna pripyata çekim yapmaya gitmiş YouTuber.

Ahanda buraya yazıyorum bu çocuk ya kanser olur, ya da ondan doğacak olan çocuklarından biri..

900 yıl boyunca tam anlamıyla radyasyondan arınamayacak terk edilmiş bir şehre giriyorsun, bir de öyle gelişigüzel gördüğün herşeye dokunuyorsun.

Cesaret ve bilgi farklı şeyler.

Bu çocuk cesaretli fakat bilgisiz.

Ahanda bu da olayın linki:

https://youtu.be/AufvVHhI_fw
rusçadan çevirisi yeni cadde anlamına geliyor.
tam bir gerizekalı.

üstte de bahsedildiği gibi herifin (bkz: çernobil) videosunda ellemediği şey yok. https://www.youtube.com/w...I_fw&feature=youtu.be

bu kafayla bu yaşa kadar gelmesi gerçekten mucize.

o direk inşallah birkaç sene sonra kendisine kanser olarak girmez.
Radyasyon olmayan ine cine meydan okumaya benzemez. Şakaya gelmez. Tabi bu paragöz sahtekarlar onun da üçkağıtını bulmuşlardır.
Dikkat edildiğinde cinler belli belirsiz gölge formunda kameraya yansıyor. Zaten insanların yanında genelde belli belirsiz şeffaf gölgeler olarak gözükürler. Ayrıca kendiliğinden yanan şeyler de cabası. Yanma olayı haberlere dahi çıkmış vakalar var yani yalanlanamaz. Ama bazen dozunu kaçırıp flash tv oyunculuğuna bağladıkları oluyor.
Eskiden küfürlü regular showu seslendiren kanal, şimdilerds çernobil falan terkedilmiş ev öyle.
Tövbe bismillah dedirten YouTube kanalıdır.
yotube kanalı olduğunu burda öğrendim bir göz gezdirdim kurgulama işini çok iyi yapan kanal.
yeni yetmeler bilmez, levyeli adamın daldığı efsane mekanlardan biri.
güncel Önemli Başlıklar