bugün

Nokia'nın ürettiği (bkz: 6600)'ın abisi sayılan 220Mhz işlemcili, Symbian s60 işletim sistemli, 1.3 megapixel entegre kameralı, hızlı ama batarya katili, cep bilgisayarıvari telefon
http://www.zicorp.com/gra...093%20-%20Wendy%20(print).jpg
Severek kullandığımız, takdir ettiğimiz, saygı duyduğumuz bir telefondur.
Şekil olarak büyük gözükse de, bu büyüklük kullanın alanına da yansımaktadır.
işletim sisteminin sağlamlığıylada dikkat çeken telefon (bkz: ben bunu gördüm)
yere düştüğünde bişey olmayan telefon. Şu ana kadar hiçbişe olmadı bundan sonra olur mu onu bilemem. Ama güzel telefon beni bir 5 yıl idare edecek gibi duruyor.
görünüş olarak eski nokia 3650 lere benzer.alt kısmının ovalliği ile vs.cok maharetli bir telefondur.ayrıca gercekten de cok saglamdır.nokia 5210 dan bile belki daha saglamdır.*
nokianın mühendislerinin itirafına göre bu telefon yapılırken armut meyvesinden etkilenilmiştir. telefon iddia edildiği gibi çok sağlam değildir, arkadaşın telefon arızalandığında kullanıcı hatası diye 250 lira tamir parası istenmiştir. (bkz: yuh) 3660 ın yeniden şekillendirilmişidir.

edit: seovi sen armudun iyisini ye e mi evladım.
film izlemek, word exel işlerinizi halletmek, satranç oynamak, spor yapmak **, gazınızı çıkarma vs. vs. gibi her tür isteğinize cevap veren telefon modelidir. işlemci hızı N serisinde bile yoktur.
şekli itibariyle biraz itici olsa da işlemci hızıyla hala rakipleriyle yarışan, eskimeyen hızlı telefon.
çok iyi özelliklerinin bulunmasına rağmen tek kusuru; 30 dakika açılmasını beklemek olan telefon
2 seneden beri kullandığım, tek kötü yanı yavaş açılması olan; güzel bir şekle sahip cep telefonu.
kullanmaktan zevk aldığım telefondur. cep bilgisayarlarını aratmamaktadır. şahsım içini oyunlarla ve programlarla doldurmuştur, telefon hala bana mısın dememektedir, hızla çalışmaktadır.
ilk hızlı zoom yapan nokia cep telefonudur.
şekil bakımından pek bişeye benzetilemese de fonksiyonları ve işlevsel bakımdan değerini hala koruyan, nokia'nın harika telefonlarından biridir.
camurlu bir su gölünün içine düşmesine, ve hatta su yüzeyine cıkarttıgı hava kabarcıklarından kendisini bulmamıza; onun üstüne, yatagın üstünden altına sürekli bir geciş halinde yasamasına ragmen bir türlü bozulmayan telefondur. arada bir ekran ısıgı gider. eger uslu durursanız 1-2 saat icerisinde geri gelir.***
176x208 çözünürlüğe sahip telefon. canım telefonum.
düşmelerden ve çarpmalardan etkilenmez. hızlıdır.

ayrıca oyun aratırken bu çözünürlüğü de yazarsanız, model yazdığınızdakinden daha çok sonuç bulursunuz.
hala deli danalar gibi satan telefon modeli. sağlamdır diyenlere +1 diyorum efendim. ayrıca açılma problemi ile ilgili olarak, sürüm güncelleme yapıldığında gayet hızlı açılmaktadır. sadece konuşma ve mesaj amaçlı kullanırsanız, bir süre sonra bataryası 5 gün gider hale gelir.
şarjını gösteren kısmında 7 diş olan telefonum. şarjı 7'deyken bir gün idare eder. lakin dişlerin azalarak 6'dan 1 dişe gelme süresi 20 - 25 dakikadır. şarj 1'deyken de yarım gün idare eder ve telefon kapanır. hergün şarja takılması şiddetle tavsiye olunur.
yazılım özellikleri ise gerçekten mükkemmeldir.
telefonum. sağlamdır, etkileyicidir, güzeldir , hoştur. ama satacam. (bkz: eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşek)
3.5 yıldır kullandığım telefonum tek bir arıza bile yapmamıştır. işlemcisi harikadır. lock n load 2 adlı oyun yüklenerek bluetooth'la bildiğimiz iki kişilik counter oynanabilir.
4 yıldır kullanırım. sağlamdır. hiç arıza yapmamıştır. elimden düşmesine ve duvara fırlatılmasına rağmen fiziki hasar dışında bir hasara uğramamıştır. fakat yavaş yavaş emekli olup çekmecemde dinlenmesinin vakti gelmiştir. cebe sığamaz olmuştur.
3g teknolojisini kullanıcısına ayna ile sunacak olan nokia'nın en sağlam modellerinden birisidir. nitekim 3g uyumlu olan bu modelin önünde kamerası yoktur. bu sebepten dolayı ayna vasıtasıyla ekrandaki arkadasınızıda görmeniz mümkündür. *
gelmiş geçmiş en iyi cep telefonudur.
(bkz: best mobile phone)
mesaj yazma açısından çok rahat olan telefon.
5 senedir kahrımı çeken büyük ama kullanışlı ve sağlam telefondur.