1. 1.
  mezun oldugum ve hicbir zaman sevemedigim,bursa anadolu lisesini sadece benim mezun oldugum sene gecebilmis lise..
  1 -1 ... katotoniq bocuq
 2. 2.
  (bkz: napalm)*
  4 -1 ... ratata
 3. 3.
  (bkz: cmpal)
  (bkz: milli piyango cılgınlıgı)
  1 ... eru
 4. 4.
  bir çok özel okulun sahip olduğu imkanlara sahip, şu 2 yılda bana birçok şey kazandırmış, birçok kişinin girmek için oldukça kastığı güzide lise.
  1 ... aura
 5. 5.
  Bursa'nın hem eğitim, hem de sosyal imkanlar bakımından en iyi okullarından birisi. Aralarında bulunmaktan memnuniyet duyduğum ilk mezunlarını 1998 yılında vermiştir.
  ... alavan
 6. 6.
  aylin eşmen gibi süper bir hatuna sahip okul. eski yönetimindeki fefe ve idris nam kişiler tamamen duygusal yaklaşmışlardı okul döner sermayesine. en değerli hocalar cevdet irketi, buket konuşkan, handan tunaboylu ve mehmet gümüş' tür bana göre. fefe, idris, turrran, enver aynı kategorinin lacivert tonlarından olup bunların alayına gider olsun. cengizhan diye bi artizz vardı bi ara, durur mu hala bilmem. canınızı sıkarsa teke tek maç teklif edin herhangi bir branştan alın ifadesini direk derim. dayanamaz atlar hemen.
  ... whitewind
 7. 7.
  bursanın en iyi anadolu lisesidir, bursa anadolu lisesi her zaman oks puanlarında mpali geçse de eğitimi tam anlamıyla bir fiyaskodur. anadolu lisesi deyince eğitim mpal de verilir, sizi her şekilde zorlarlar.. rahat rahat geçemezsiniz not ortalamanız belki tavan yapmaz ama üniversiteye girerken herkesi sollarsınız.. okuldur, iyidir, hoştur, ama artık pek eğlencesi kalmamıştır, çünkü yeni gelen öğrenciler okula alışana kadar okul biter, gider...
  ... kursunkalem
 8. 8.
  ben ayrıldıktan sonra avrupa'nın en iyi okulları listesine giren, bundan bir yıl sonra da çevik kuvvet'in bastığı okuldur. ben gitmesem belki listeye giremezdi ama çevik kuvvet de basmazdı. yersen.
  1 -1 ... thor
 9. 9.
  okumuş olmaktan daha da önemlisi mezun olabilmiş olmaktan büyük gurur duyduğum canım okulumdur. bursa anadolu lisesini öss başarısı sıralamasında ilk kez ve de sn kez mezun olduğum yıl geçebilmiş olmasına rağmen bursa anadolu lisesi'nden daha iyi bir eğitim verdiğini rahatlıkla iddia edebileceğim okuldur. paragöz beden eğitimi hocası cengizhan hız ile konuşmaları efsane olmuş fizik hocası muhammet çelebi, gülüşü ile insanı dumura uğratan biyoloji hocası sibel telli ile vazgeçilmez olmuş en güzel yıllarımın geçtiği canım okulum.
  ... carpe diem13
 10. 10.
  bizim gibi 7 yil okunmasi ve yasanmasi gereken lisedir. Her zaman enteresan tipleri ve sosyal aktiviteleri zirve yapan bursa´nin en önemli 3 okulundan biridir.
  ... jazzmatass