bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    maksattır..efendim aslında bu çok çetrefilli bi kelimedir. kant'a göre iyi niyet ahlaklı olmak için en önemli unsurlardandır mesela. önemli olan niyettir, fiiliyata geçerken bunu ne düşünerek yaptığındır der.
    -1 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    niyet neydi akibet ne oldu bak...
    ... havada panik
  3. 3.
    tavşan hayvanının bul yazıyı, al tavşanı yöntemiyle piyasaya verilmesi için, çekilen kağıt. *
    ... dekadans
  4. 4.
    her daim, kısmet tarafından kösteklenen zavallı!
    2 -1 ... little girl in bloom
  5. 5.
    buram buram eski turk filmleri kokan bir sarki.

sozlerinin en kopi-peyst hali ise soyle:

Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu
    Bir inansam sevdiğine kalbim aşkı bulurdu
    Acı günler bura biter kışlar bahar olurdu
    Yalan olsun ziyanı yok ah bir inansam

Niyetimde bir yol çıktı bu yol aşkın yolumu
    Kaderimde sevgin varmış söyle bu da doğrumu
    Bu nasıl kısmat acı bir hasret dileğim sevmek çıksın bu
    Niyet

La la lay la la lay..............

Sarı güller solsa bile bu aşk bitmez demiştin
    Sevgimize doyman için yıllar yetmez demiştin
    Benliğimi sarmam için rüzgar yetmez demiştin

La la lay la la lay..............
    ... sydera
  6. 6.
    rusca da 'hayır,yok' anlamına gelir...
    ... erotomania
  7. 7.
    çocuk yaşlarımda ki ilk ticari girişimimdir. evde işe yaramayan bozuk alet ve eski oyuncak ne varsa toplardım. tabi araya çok güzel oyuncaklarda koyardım ki talep artsın. her parça için bir numara yazar ve bir liste hazırlardım. sonra birde kura çekmek için küçük kağıtlara numaralar yazardım. bu arada listede bir kaç tanede boş yazısı olurdu. tüm bu oyuncak ve ıvır zıvırları bakkalın önünden aldığım boş bir koli içerisinde toplar sokak sokak gezerdim. niyetçi geldi diye bir nara attığınızda mahallenin tüm çocukları başınıza toplanırdı. bu arada bu niyet işini yapan sadece ben değildim herkes yapardı. ufak meblağlar karşısında bir kağıt çektirir ve çıkan numaranın liste karşılığında olan parçayı parayı veren velete verirdim. işte biz buna niyet derdik. hiç unutmam serdar diye bir arkadaşım vardı en güzel oyuncaklarını koyup bir niyet kutusu hazırlamıştı.* ancak listenin hepsini boş olarak hazırlamıştı. kim çekse boş geliyor. sonra kazıklanan çocuklardan birinin abisi bu serdar ı fena benzetmiş ve kumandalı arabayı kutudan alıp kaçmıştı.
    2 ... zeki yaratik
  8. 8.
    içinde bulunulan eyleme anlam katandır. temel alınması gerekendir. samimiyetsizliği kaldıramaz... bir alim niyetin önemine dikkat çekmek için "amel emele göre şekillenir" demiştir.
    ... poisonx
  9. 9.
    niyetlerin muhteşem gücünü hissetmenin ilk adımı niyeti keşfetme becerisidir.bir işi niçin yaptığımı açıklayan gizli duygusal nedendir.
    ... cubuklusevdalisi
  10. 10.
    niyetlerin muhteşem gücünü hissetmenin ilk adımı niyeti keşfetme becerisidir.bir işi niçin yaptığımı açıklayan gizli duygusal nedendir niyet.
    ... cubuklusevdalisi