bugün

foto fato'nun giyimi diye bir akım vardı kızlar arasında.
vay arkadaş.
Ulan ben erkegim o sakal bıyık bende yok.
Zamanında çocukken emret Komutanım zamanlarında burger king de erkek arkadaşıyla görmüştüm kendisini arkadaşın ısrarıyla foto çekilmiştik kendisiyle gayet kibardı kız gibi gülüyodu kız gibi konuşuyodu öpmüştü bizi biz de onu öpmüştük ünlüyüm diyerekten hiç havalı kezban tripleri de yoktu cana yakın bi kızdı.

Yani eğer kendini doğuştan erkek gibi hissetseydi emret Komutanım dan hemen sonra dönerdi gibime geliyo onca sene beklemezdi sanki.
Bir röportajinda hic bir erkekle yatmadığını sadece kadınlarla birlikte oldugunu söylemistir.

Edit: Eksileyen mallar bunu ben değil nil söyledi neyi eksiliyorsunuz anlamadım.
kız hali çok cool ve erkeksiydi zaten.emret komutanım rolünde bile erkek gibi giyiniyordu.
2 ampül kadınık hormonu ve etekle yine giderli hale gelir.
artık rahat bırakın dediğim kişidir. allah kimseyi akıl ve ruh sağlıyıla sınamasın. bugün taşşak geçenler yarın hiç mi korkmazsınız kendi evlatlarınız da böyle tercih yapsınlar.
nil erkoclar mi kaldi?
o artik rüzgar. efsane yakisikli oldu bu arada.

(bkz: rüzgar erkoçlar)
bazılarının doğuştan şanslı olduğunu gösteren erkoçlar.

hatunken, tamam çok acayip değildi belki, güzel bi kadındı.

lan geçen klasik-spor giyimli, gözlüklü, sakallı bi fotoğrafına baktım seni beni üst üste koyup yapıştırır yakışıklılıkta.

kadınken güzel, erkekken yakışıklı. ondan sonra biz de tombala çekip duralım amk. bu nedir yeaa.
evet o da dj oldu vatana millete hayırlı uğurlu olsun (bkz: ipini koparanın dj olması)
Kız iken de güzel değildi erkek olunca da o kadar yakışıklı falan olmadı yani..

Orta Bir güzellikten orta bir yakışıklılığa dönüştü o kadar.

Not: Benden yakışıklı değil o kesin.
Zamanında arda kural çok yavşıyordu buna şimdi ne düşünüyor acaba diye merak ettiğim kişidir.
Geçen gün, gördüğüm fotolarıyla, dumur olduğum kişidir.
Şahane bir hatun, bu denli şahane mi evrilir, bu denli şahane yakışıklı bir erkek mi olur?
Tövbe bismillah...
Rahat bırakılması gereken ve seçtiği yolda huzurla ilerlemesine izin verilmesi gereken kişi.

Kendi sağlığı için olması gerekeni oldurtmuş kişidir ayrıca; Bu saatten sonra halâ ağız suyu akıtmak nedir arkadaş alla allaaa!
Çok güzel karı be.
Edit:pardon abi ben memeden kadın sandım bir an.
kizken gideri varken
erkek oluncada benden yakisikli olan
bir insan.
klasik olarak her sabah maillerimi kontrol edip çıktıktan sonra msn sitesinde haberine denk geldiğim er kişisidir.

dün itibariyle dünya evine girmiş ve aile olmanın ilk adımını atmıştır. allah mutlu mesut bahtiyar eylesin.
yalnız bulduğu sevgili de on numero.
görsel
yakında abdurrahim boynukalın gibi bikinili fotolarına erişim yasağı getirirse şaşırmayın.
Çok güzeldi, çok yakışıklı oldu. Değişen bir şey yok. Erkek oldu ve benden milyon kat yakışıklı, tebrikler.
bak yine aklıma getirdiler. kızım sana aşıktım ben be...
henüz ufak yaştayken ilk aşklarımdan biriydi. Bana ilk kez evlenmeyi düşündüren kadın aynı zamanda. Şimdilerde benden yakışıklı bir adam oldu çıktı...

Nerden hatırlattınız yine.
Emret komutanım dizisinde oynayan çok tatlı bir kız. ilerde başrol kadın rollerinde de görmek isteriz.
Yazık oldu güzelim kıza, ama böyle mutlu ise saygı duymak lazım.
Haydarpaşada bilet kesen adam ileride çok farklı yerlerde görecek bu arkadaşı.