bugün

din üzerinden ciddi para kazanan kişidir.
islam Dinini tahrif eden hikayeci hoca... anlatığı hikayeler insanı dinden imandan eder...
1 ay çalışıp 11 ay yatabilen insan tanesi.
otel sahibi olan fakat yine de ramazanda fakirlerin halini anlayıp televizyonlarda "peygamberimiz ühühühü" diye ağlayacak olan ak saçlı müslim beybabadır. bizim salak insanımızın layığıdır.
yer ağlıyordu, gök ağlıyordu, medine ağlıyordu, kuşlar mahsunnn... bazen uyuyamayınca açıyorum bu şahsın videolarını ciddi şekilde rahat uyuyorum sonra ninni etkisi yaratıyor.
adam güzel para kazanıyor.

hatda işi abarttı oğluna falan da bakın bu meslek güzel bu parayı doktor olsan kazanmazsın diye yönlendirdi.

mesela ankarada fırın pastane karadenizlilerin tekelindedir

tokat lılar hamamcıdır vb. bu hatipoğullarıda sülalece hatip anlaşılan.
Para kazanmak için yapıyorsa din tuccaridir. Bilgili değil hikayecidir.
görsel gerçekten çok aydınlandım yahu. teşekkürler nihat amca.
ramazan ayının feyz ve bereketinden en fazla yararlanan abilerimizdendir.
Adam gibi adamdır. Allah ebeden razı olsun.
Kazandığı parayı hak etmeye çalışan ve bunu başaran din alimi, profesör.
Her sene saçma salak "kur'an mı güncellendi?" esprilerinin hedef ismi.
her sene "sakız çiğnemek orucu bozar mı?" gibi bir soruya yanıt vermek durumunda kalan, yüzüne beyaz tonlu fondöten sürüldüğünü düşündüğüm, bazı şeyleri anlatırken uykumu getiren amcadır. en çok sevdiğim hareketi ise ara ara yaptığı güzel çıkışlar.
Uyuz olduğum adam.

Bi halt yemeden para kazanıyor amk..
Ramazanda açlıktan, fakirleri anlamaktan bahseden ama euroları, dolarları cebe indirendir kendisi.

Garip geliyor arkadaş.
oteller zinciri sahibi Allah'ın ayetlerini en iyi pazarlayan ve satan hatip.
(bkz: on bir ayın sultanı)
Aylik 600bin gunluk 20bin alan sahistir bu devirde gunde 20bin hemde 2saatlik program icin ..
Dünya'nın en samimiyetsiz adamı. O kıvırmalar, eğilmeler, bükülmeler vs şirin görünme çabaları tek kelimeyle tiksinç.
keşke sahip olduğu mesleğe sahip olsaydım dediğim talk show'cu.
Size de aylık 600 bin verseler siz de kafanızı dinle imanla bozarsınız gençler.
o değilde bu adam neden sürekli yere bakarak konuşuyor görme engelli gibi. gülmemek için zor tutuyoruz kendimizi.
sörvayvırdan kıbrısa ramak kala elenen adam gibi adam.
şu an oruçluları coşturuyor.
görsel
çok fazla bir şey söylemek istemiyorum bu şahıs hakkında. doğu türkistan bayrakları açıldığında indirin o bayrakları diyebilen biri için çok fazla şey söylenmez zahir.