bugün

apaçilerle dolu, hayatında tek zevki televizyon ve magazin olan insanlarla dolu bir ülkede yaşamaktır. eğer bağışıklık yapmamışsa ölümle sonuçlanabilir.
kişinin sanatçı sayılmasından daha çok kendiniz tarafından sanatçı sayılmasına bağlıdır.
bir de sanatçı olduğuna inandığınızı hayal edin daha içler acısı bir halde olabilirsiniz.
ülkeyi etkileyebilecek kadar kayda değer değildir.
sanatçıya değer vermeyenlerle aynı ortamda bulunmayı hazmetmek zorunda kalmaktır.
(bkz: yazıktır)
intihar etme sebebidir.
kimilerine göre haklı bir eylemdir. (bkz: mahsun kırmızıgül)
için cız etme sebebidir. gülsem mi ağlasam mı diye düşündürür.
biz normal vatandaşların sadece sanatçıların bazılarını görmemiz gerektiren yaşayış tarzıdır.
yazarların insan sayıldığı ülkede yaşamakla aynı sebepte olan yaşama nedeni.
barış manço'nun sanatçı olmasının gayet doğal olduğunu gösteren durumdur.ama elden ne gelirdir.

(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
nihat doğan sanatçı, dosidocu, ocu bucu çünküüüü vakti zamanında almanlar yenilince bizde yenik sayıldık.ondan evet.
sanatçı sayılmıyor öyle gösteriliyor. sanatçı adam siyaset yapmaz. yapsada birinin komutuyla değil kendi doğrularını ve düşüncelerini ortaya koyar.
en çok fazıl say'ı dertlendiren durumdur. ayrıca açılmamalı böyle başlıklar, adam üzülüyomuş sözlükler beni sevmiyo diye.
sevdiğim hem de çok sevdiğim (!) bir sanatçı(!)nın ülkemde şarkı söylemesi ve benim o ülkede yaşıyor olmam.

sol frame'de ismini görünce sanatçı oldu sandım, hala mı olamadı? bu sefer kimin için şarkı yazmış? yok yok kesinlikle iktidar yalakası değil, hayır kabul etmiyorum, ona iktidar yalakası diyen insanların ruhları nihat'ın ruhunun yanında utancından diz çöker, bir de onun olduğu mekanda en kral delikanlılar bile etek giyer, o derece yani hacı. bunu kabul edin artık, nihat doğan sakal gibidir, kestikçe uzar, for ever nihatizm. ayrıca ''ölürüm kızlar naz eylemen'' diyorum.
sanatçı dediğin böyle şarkılar söyler. şarkı budur, bitanesinde bitanesine yazdığım bu entry armağan olsun.

ve en sonunda uyudu, iyi ki çocuğu küçüklükten nihat doğan sevgisiyle aşıladık hatce! çocuklara böyle şeyler anlatıp uyutmak çok güzel oluyo, beş bilemedin on dakikaya uyuyolar, nihat abisi sağolsun.

yarın: ismail yk ile çocuklara masallar. * * *
(bkz: Pireye yorgan yaktırmak)
apo'nun insan yerine konulup tabakta aş yediği, devlet tarafından beslendiği ülkede yaşamaktan iyidir. ite it muamelesi yapacaksın yemeğini kaplarda vereceksin, ellerini bağlayacaksın alıştığı gibi yesin namussuz.
Nihat Doğan aşktır.. AnLamaya yürek gerek.. Bir de Nihatdoğanizm gerek.. Seni seve seve çok seve seve seviyorum.. Kimse seni biLe biLe çok biLe biLe biLmiyor Nihat'ım..
nihat doğan türkiye' nin en büyük değeridir. cem yılmaz, mem yılmaz halt etmiş. adam doğal komik bi kere.
ülkenin geri kaldığı gerçeğini bu kadar çıplak bir biçimde görmenin acısını yaşamaktır. eğer bu şahıs taş devrinde filan yaşamış olsaydı, yaşadığı devirde çığır açmış büyük bir üstat olarak anılabilirdi şu an. ama ne yazık ki günümüzdeki rolü padişahı eğlendirmek için taklalar atan bir maskaradan farksız.
franz kafka paranoylarıyla eşdeğerdir.
demet akalının şarkılarının her yaz hit olduğunun varsayıldığı ülkede veya üç büyükler diye tabir edilen istanbul kulüplerinin dünya çapında büyük takım olduklarının varsayıldığı bir ülkede yaşamakla eşdeğerdedir.
nihat doğan türkiyede olmasa bile flash tv'de sanatçı sayılır, stüdyoda bulunan izleyici kitlesine bakarsanız rahatlıkla anlaşılır.
utanılması gereken durum.
(bkz: maldanadam olma isteği uyandıran anlar)
müstehaktır.

kendi inandıkları her şeyi "halkın değeri" sayan; kendinden olmayanı elitist, seçkinci sayan moron tayfa fazıl say'ın sanatçı olduğu ülkede mi yaşayacaktı allasen !!

komik olmayın, hak ettiğiniz sanatçı aha da bu iq'su sıfıra yakınsayan yağız delikanlıdır.