bugün

bir therion parçasıdır.aynı zamanda yeni bir yazar.*
pek fazla entrysini göremediğimiz sıkı bir metal dinleyicisi ikinci nesil yazar.aynı zamanda 7. nesil ekşi sözlük yazarı.
irc de muhabbete işi dolayısıyla iştirak edemediğini alelacele bir şeyler yazıp bir hoşça kal dememize bile firsat tanımayan yazar kişisi.
zirvede bir görünüp bir kaybolmuş frp ci yazar arkadaşımız.
zirvede tanıştığım, pek de kaynaştığım, bir güzel de tabu da yendiğimiz uuserdır. geçmiş olsun diyor, rövanşa bekliyoruz.
allahım ben nasıl bu kadar zaman saygı duyduğum abime entry girmemişim diye hayıflandığım yazar. tabu oynayışına laf yok dediğim uuserdır ayrıca.
önünde şapka çıkarılası, takdir edilesi uuser.*
hoş sohbet insanı. bundan sonra zirvelerde sürekli görmek istediğimiz uuser.
öteki eşi için:
(bkz: silentcry)
29 ekim 2006 ata'nın huzurundayız zirvesi'nde tabu gruptaşım yazar. sözlükte pek rastlanmamasına karşın zirvede tanışılmıştır. zirvedeki katılımı kadar entry'leri de beklenmektedir.
iyiliksever yazardır. işi gücü bıraktırdım kaç saattir bir şey için uğraştırdım. teşekkür ederim, başım sıkıştıkça rahatsız edeceğim.**
mitolijelerde adı geçen nefilim'in ingilizcesi olduğunu tahmin ettiğim kelimedir.

edit: yamulmuşum*
iskoc mitolojisinde yer alan, ragnarok online bunyesinde dahi bulunan, rune midgard kralliginda undead canavarlar $ehri.
amerika da olan yazar. zirvede kulaklarını çınlatmışızdır, keşke giderken bir haber verseydi. neyse nasip. gurbet ellerde allah yardımcısı olsundur.
selamlarımı yolladığım yazar. vallahi çok çalışkan, gece gündüz aynı ileti : çalışıyorum.

dünyayı mı kurtarıcan be mübarek ? gel şöyle yamacıma sana hayatın aslında bir bok olduğunu ve hepimizi sigara misali içip tükettiğini anlatayım.

ha bir de bol bol paradise lost dinle, gothic dinle, iyi gelir bazı şeylere*
özledik seni yazarı. üstelik feci uzak yerde, gidip görmek mümkün olsa keşke...
uzaklarda, çok uzaklarda olan yazar kişisi. ama, hasret yakında bitecek gibi. *

nice yıllara..
şimdilerde çok uzaklarda kendisi..kendisini ilk zirvemde tanıdım..saygı duyduğum abim..hep burda kalasıcalardan biri..
nice senelere..
gurbet ellerde sevdiceğine kavuşacağı günü bekleyen dost. müzik zevkini seveyim senin bu arada.*
kendisi pek sözlüğe takılacak vakit bulamasa da burada bulunması gereken ender insan**lardandır. ne demişiz. 14 ocak 2006'da burası açılmış ve tam bir yıl geçmiş üzerinden, nice senelere o zaman.

- kızım, al bunu da, kafaları say bak araya kaynayan olmasın. hadi anam.
efendim "sözlükle beraber nice yıllara" dediğim yazardır.
uzaklarda olsa da aklımızda ve kalbimizde olan yazar. fazla konuşmak nasip olmadı, inşallah fırsatımız olur.
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
çok uzaklarda olan yazar. bekleyenin durumu zor olurmuş, sabırlar dilediğim yazar. çabuk gel de daha tabu oynicaz ama...ilk kelimeden tabu yapmak lazım di mi...sonra bütün gece gülmek lazım...elmanın bir yarısı ankara da diğer yarısı amerika da olmaz..ankaradaki elmanı çok bekletme sensiz sessiz ağlamaktadır kendisi.
yeni yaşı kutlu olasıca kardeşim.
dethkrush - alternatip bilekcisi nifelheim

not: inşallah o nifelheim bu nifelheim değildir.
güncel Önemli Başlıklar