romanın bayrak adamı olmuştur .
https://twitter.com/tpred...;t=4rjvl2RO8PlduFmDfqSjrA

1.5 yıllığına kiralık olarak galatasaray a geliyor. Artık icardi yle birlikte içinden geçerler ligin.
Bonservisiyle birlikte galatasaray’a geldiği rivayet edilen 23 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu.
Nef stadyumunda yardımlara destekte bulunan ve depremzedelere 400 bin lira bağış yapan italyan futbolcu.

görsel
gs nin 23 yaşındaki italyanı.
benvenuto bello.
Galatasarayın Romadan transfer ettiği ve lig şampiyonluğunu tescilleyen transferdir kendisi.

Icardi ve Zaniolo vaow be..
Hazırlık maçında alanyaspor'a karşı attığı Güzel bir gol ile galatasaray'a ve taraftarlara merhaba demiştir.
Sakat diyenlere selam çaktı. Daha da çakacak. Rahar olun
Gollll lan goooll.
Adam sakatmış len, psikolojik sorunları varmış yoksa galatasaraya gelmezdi len.
Ehehe soktu aq.
Büyük yetenek. Daha yeni başladı biraz daha ısınsın içinden geçecek buraların.
kasımpaşa maçındaki gol vuruşunda hızlı düşünce ve son vuruş ustalığını göstermiş genç yetenek. üstelik oyuna sonradan girdi. serbest vuruş kullanmak için rakibini hafifçe itmesineyse sadece bizim ülkemizde sarı kart gösterilir. ama boey' in alanyaspor maçında gördüğü kırmızıdan sonra pek şaşırmıyor bu gözler.
peki gözlerin ofsaytımsıyı görünce de şaşırdı mı abber?
Son maçı seyredemedim, attığı gol ile adından epey söz ettirmiş, umarım yolu ve önü açık bir futbol performansı sergiler.
Ligin ilk yarısında üc macta galatasaray doğranndığı icin gözümüz ofsaytimsilari görmüyor.

italyan aygırı. Keske bir iki sene izleyebilsek cimbomda.
bunun oynayacağı tek yer forvet arkası.
ayrıca zımba gib şut atıyor başka bir özelliği yok.
On numara oyuncu gs ye alışsın kimse tutamaz.Çıldırın.
italyan yıldız, "Fenerbahçe'den teklif aldığın doğru mu? sorusuna ise "Bu doğru ancak Galatasaray daha önce benimle iletişime geçmişti ve ben onlara söz vermiştim" yanıtını vermiş. (bkz:https://www.sabah.com.tr/...ftarini-yikacak-sozler/13
görsel
Baba sen nasil bi füze attın bu akşam.
Bu adamın göbek adı kesin küskü.
ibra gibi aq.