bugün

(bkz: kabuslar)

Kabusunuz olayım mı *
doğru efendi erkek anlamında. birde orta asyada yetişen bir çiçek türü.
bari ben yazmayım !..
Anlamı açık.
Arog izleyen herkes bilir.

izlememiş olan da ne bileyim.
gürcüce bir kelime. benim için özel bir anlamı yok sadece fonetiği güzel geldiği için seçtim.
Bir Eylül sabahı olmuştu, her ne olduysa..
Bir Eylül sabahı başlayan pek çok güzel şey, bir başka eylül sabahıyla sona ermişti..

Düpdüz Eylül sabahı sadece.
Öyle dramatik bir hikaye yok. *
Navruz gibi cedid acer... Yeni, taze gibi anlamları var. Anneannem söylerdi.
huzur satın alınamayandır.
görsel
Gerilim korku yani işte.
w, tungstenin simgesi. lisedeyken kimya dersinde dönem ödevi olarak hakkında araştırma yapmıştım. güzel yıllardı, nickimde yaşatayım dedim.
2026 ise bu nicki ilk kullandığım saat ve dakika, 20:26.
hiç yaratıcı değil, farkındayım.
çocukken çok sevdiğim ama çok sinir olduğum mahallemizin sucu abisinin, bana taktığı bir lakaptır. ben o zaman herkese; ben şöyle delikanlıyım, böyle yiğidim, derken benle uğraşmak için, beni küplere bindirmek için 'barbisin oğlum sen barbiselimsin' derdi. çocukken çıldırdığım bu durum yusuf abi intihar ettikten sonra benim için tatlı ve hüzünlü bir anı olarak kaldı.
Sorma moruq bende bilmiyorum.
En sonda söylenecekleri başta söyleme huyum var. Sürekli eleştiriliyordum bağırdım

Futursuzumk
Tencere içindeki bir bardak.
türk tarihi üzerine çalışma yaptığım için. bunun yanında başka konularda da çalışmalarım bulunmakta.
takma ad koymayı unutan biri başka manası yok.
Ben açıklamayayım sözlük erkeklerin morali bozuluyor eksileyip duruyorlar sonra.
eskiden benim yaşadığım ciddi bir olay olmuştu, ardından ucu sadece bana değmesine rağmen herkes arkamdan konuşmuştu. hesabı o zamanlarda açtığım için beni de travmatik olaraktan geri dönüşsüz bir şekilde değiştirdiği için bu nicki aldım. gad demit.
ABD Kaliforniya' da bir ilçe aynı zamanda basketbol takımı. Sacramento Kings (bkz: sacramento kings)
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
kazığa oturtulmuş tümörlü et parçası. fakat felsefi olarak barındırdığı derin anlamlar var.
(bkz: orta yolcu)
Gerçeği yansıtıyor.
Hayatta şanslı bir insan, kıdemli bir babayım.