bugün

entry'ler (649)

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Raat bi arkadaş. Öat çay muhabbet edilir

reddedilmek

Resmi olarak 2.kez reddedildim.Tüm benliği ile hemde. Napak ölek mi diyorum şimdi ama 3 gün ağladım.Aç,uykusuz kaldım. Eşek kadar olduk hazmedemiyoruz hala.Vazgeçebilmek için sormuştum. Kırmadan kapattı konuyu sağolsun. insanlar anlamıyor neden yalnızım? Oturduğum yerde kafamı kaldırmadan aşkın bana uğramasını bekliyorum çünkü. Güya hayranlık uyandırıyormuşummm.. Hiçbir anlamı yok ben aynaya baktığımda karbon israfı görüyorum. Depresyon hep ensemde, kendimi sevemiyorum ki başkasından beklentim olsun? Çok güzeldin hep mutlu ol *

süt

Laktoz intolaransım olduğunu bu yıl öğrendim. Eved gereksiz acılar kahramanı ben..

yaş farkı

Arkadaşım kıvranıyor. Çok gergin, uykusuz. 32 yaşında yolunda giden uzun soluklu ilişkisi artık evlilik dönemecine gelmişti. Hiç yoktan 6-7yaş küçük bir kıza tutuldu. Aşık desem tam tanımıyor. Hoşlantı desem kendini kaybetmek üzere. Kısacası ben buna hastalık adını koydum. Umarım grip gibi bir şeydir. Kızın da yüz verdiği yok zaten :((

hoşlanılan kızın naber abi demesi

Aga beeee...

kadınların 30 yaşına kadar bakire kaldığı ülke

Japonya. iyi araştırın gençler. Sevgili bile olmayanı bol

sözlükte güzel kız yoktur varsa ispat etsin

seni tinder a alalım.vakit kaybetme burada

erkek yeterince kazanıyorsa kadın çalışmayabilir

aralarında anlaşsınlar.

cinselliğe doymuş gibi davranmak

sağlıklı bireyin düzenli cinsel hayatı yoksa ve ciddi stres altında değilse mümkün değildir dediğim durum.yani atma ziya

çarşaf giymenin farz olması

Mahremini örtmek farz. isteyen çarşaf giyebilir bize ne?

aynı tabaktan yemenin sünnet olması

Veba sırasında karantina ıygulaması da sünnet.

türk dizi tarihinin en gerçekçi kötü karakteri

Yılan hikayesi - Kürşat.

musa musa gülşah gülşah yalnızım yalnızım

Arada mırıldandığım eser. Eskimez

insanların market fiyatlarına çıldırmıyor oluşu

Sorgulamaya gücümüz yok ki.

hiçbir hobisi olmayan düz insan

Depresyonda olduğumu farketmemi sağlayan olay. Stajdaki hocamız hobilerimizi sordu. Sıra bana geldiğinde kalakaldım. Benim 6-8aydır herhangi bir hobim yoktu.

dördüncü trimesterde doğan çocuk

boku yemiştir.her anlamda

sözlük yazarlarının güncel borçları

40.700 küsür.kyk

intihar ediyorum diyen kişiye söylenecek sözler

Gittiğin yer buradan iyi değil demişlerdş. Ölmekten vazgeçtim, yok olmak istedim

açacağım turşucuya isim önerileri

Turşu surat.

kendi penisinden başka bir penis ellememiş erkek

Dr, hemşire vs değildir. Ürolog hiç değildir. Taktığım sondaları unutmak istiyorum