1. 1.
  asmalı konakta iğrenç bir şekilde gizli reklamı yapılan zayıflama ürünü
  ... imhotep
 2. 2.
  reklamında güzel bir hatunun oynadığı, birçok vitaminle güçlendirilmiş*, tam tahıl taneleri, pirinç ve eser miktarda badem içeren, kalorisi azaltılmış nestle ürünü.
  -1 ... gmail notifier
 3. 3.
  nestle tarzı ithal ürünlerinin, o güzelim türk mutfağı masasına sokuşturmaya çalıştırdığı değeri yitik tavuk yemi görünümlü suntadır. hayır, anlamıyorum acaba bunu almak için hususi olarak markete giden var mıdır; onu da geçtim bir insan nereye kadar prototip yiyerek -hele ki kahvaltı gibi öğünde- beslenebilir. katkı maddeleri sağolsundur. mis gibi kızarmış ekmek, tereyağı varken nesfit yiyip nes-fitillenmem.
  1 -1 ... fayaka
 4. 4.
  birçok vitamin ve demirle desteklenmiş buğday gevreği.
  ayrıca paketinde de yazdığı gibi lif kaynağı olduğundan bağırsaklara da rahatlatıcı etkisi olan kahvaltı alternatifi besleyici ürün.
  ... lazycat
 5. 5.
  (bkz: meyveli nesfit)
  ... sekersiz cay
 6. 6.
  diet ürünüdür. bir oturuşta bir paketi bitiren insanlar vardır.
  2 ... fishandcips
 7. 7.
  hem az kalorili hem bir öğünü geçiştirebilecek süper gavur icadı bu. tadı da tipsiz değildir he diet şeysi diye önyargıyla yaklaşmayınız. çikolatalı ve meyveli çeşitleri mevcuttur ayrıca.*
  1 ... bok var
 8. 8.
  canınız hem cips hem de tatlı mı istedi? kilo almak istemiyorsunuz. nesfit yiyiniz kuru kuru.
  1 ... brunglace
 9. 9.
  en son reklamında yaz geldi bikinize sığamıyorsanız nesfit yemelisiniz konusunu işlemiş ancak reklamda kızın eşofmanının üstüne bikini giyme durumuyla komik olmuştur.
  ... ta kendisi
 10. 10.
  zengin protein içeriği ile alternatif kahvaltı seceneği sağlayan tahıl gevreğidir. bir de 14 günde forma soktuğuna, zayıflattığına dair bir reklama sahiptir ki 1 aydır kesintisiz yiyorum daha bi numarasını göremedim. biriler osurarak zayıflanamayacağını yetkililere açıklamalı.
  2 ... cemtakifriedchicken